وب نوشت های عباسعلی غلامی
نویسندگان
تبادل لوگو
::پایگاه اطلاع رسانی عباسعلی غلامی::

خدای عزّوجل را سپاس که نه در بند جناح‌ام و نه اسیر و بازیچه دست رجال و یا موم دست صاحب منصب؛ و این را بارها گفته‌ام، پای تاوانش نیز ایستاده‌ام و چه بسا فراوان غرامت آن را داده‌ام و پس از این هم آن را با چیزی عوض نخواهم كرد، چون معتقدم شرافت و كرامت انسان پرقیمت تراز تن دادن به هوس این و آن در سیاست و قدرت است. من به امید روزی برای شهرستانم  هستم كه وقتی صاحب منصبی نالایق و ناكارآمد حرف می‌زند یا بی ربط می گوید همه خبرنویسان هورا نكشند، و با هورا كشیدن‌‌های كاسبكارانه یا بزدلانه خود سبب حاشیه امن افراد فاقد صلاحیت نشوند به دیگر سخن در آرزوی سیاست ورزان غیر رسمی و غیر دولتی به معنی الاعم هستم كه «مردم‌شناس» باشند! مردم‌شناسان متعهد هیچگاه، رسالت خود را پای فرصت‌طلبی ذبح نمی‌كنند. با این توضیح باید شفاف پیرامون پستی در سایت جامع سمنان  بنویسم و بگویم.

اخیرا سایت جامع سمنان مطلبی جنجالی و از سر غیضی را که ناشی از حضور چشمگیر مردم همیشه در صحنه ی شاهرود و میامی در انتخابات می باشد را انتشار و چنین مدعی گشته که اینجانب نسبت به آرای بالای مردم ولایتمدار شاهرود معترض گردیده ام و اضافه نموده اند که منتظر زمین خوردن دکتر کاظم جلالی بوده اند و وی را فردی وحدت شکن فی مابین مرکز استان و شاهرود معرفی کرده اند. بنده گذاشتن چنین پستی را از ناحیه ی هر کسی باشد، اقدامی کثیف و حرکتی غیر اخلاقی دانسته و بر این باورم بدنبال انتقام گیری از وحدت و حضور مردم شهرستانهای شاهرود و میامی در روز 12 اسفند بوده و از این طریق خواسته اند از اعتراض بعمل آمده ی اینجانب به تخلفات بعمل آمده سوء استفاده نموده و بنوعی قالب یخی جهت جلوگیری از عصبانیت خویش تولید نمایند.

در این نوشتار به صراحت و شفافیت اعلام می نمایم کوچکترین ابهامی در بی عدالتی و درشت گوئی صاحب منصبان سمنانی نسبت به ظلم روا داشته در حق مردم مظلوم شهرستانهای شاهرود و میامی نداشته و ندارم. تمامی عوامل بدبختی مردم ما ریشه در حق خوری و حق کشی صاحب منصبان سمنانی از مدیران ارشد و حتی جزئی که به شدت ایده ی ناسیونالیستی در ذات آنان موج می زند، دارد. ظلم وارده مربوط به امروز و دیروز نیست بلکه قدمتی 30 ساله دارد. بنده نه تنها در قبل از انتخابات معترض و منتقد این امر بوده ام بلکه در زمان انتخابات نیز شدید ترین موضع را نسبت به عملکرد و رفتار غیر معقول و غیر  منطقی صاحب منصبان سمنانی داشته ام و حتی به رفاقت دکتر جلالی با نارفیقان سمنانی مخصوصا جناب کواکبیان معترض و فریاد دادخواهی سر داده ام.

بنده فرزند دیار شهید پرور شاهرودم و بر شاهرودی بودنم افتخار می کنم. ضمن اینکه به بی مهری ها و بداخلاقی های انتخاباتی و مداخله غیر شرعی و غیر قانونی افراد در انتخابات  معترضم ولیکن در هر دم و لحظه ای با تمام وجود از نماینده محترم و کسانی که بخواهند نسبت به احقاق حق مردمم قدمی بردارند حمایت و همکاری خواهم داشت. آخرین پیام من به صاحب منصبان سمنانی وعناصر تفرقه افکن در هر لباس و مسندی این است که تازه آغاز راه جهت دسترسی به حق و حقوق از دست رفته ی مردم شهرستانهای شاهرود و میامی برای اینجانب و همراهانم و تمامی کسانی که ما را همراه باشند، می باشد. صاحب منصبان سمنانی  باید از خواب خرگوشی بیدار و نسبت به اجحافات بعمل آمده استغفار و جبران مافات نمایند.
طبقه بندی: انتخابات،  مطالب پند آموز،  عدم توسعه یافتگی شهرستان و چالش ها، 
[ چهارشنبه 16 فروردین 1391 ] [ 04:06 ب.ظ ] [ عباسعلی غلامی ]

درباره وبلاگ

بسم الله الرحمن الرحیم

ما گرفتار هوا و هوسیم *** همه خو کرده به دام و قفسیم

گر رخ دوست همان قبله بُوَد *** ما به دنبالِ وصال چه کسیم؟

این همه بند، که بر پا زده ایم *** ره نپوییم و به جایى نرسیم

وقتی که تصمیم به راه اندازی وبلاگ گرفتم، احساسم این بود که حرف هایی برای گفتن است. از تجربیات،فعالیت هایم، تفکراتم و دغدغه هایی که همیشه با من هستند، از وضع نابسامان شهرستانم (شاهرود)، از کم توجهی، عدم توسعه یافتگی، نابسامانی های موجود و بازی نگرفتن موثرین، دلسوزان، جوانان و شایسته سالاران خواهم نوشت.
اگر فرصتی شد و عمری باقی بود در خصوص علل و عوامل نابسامانی ها و چگونگی رفع آن سخن خواهم گفت.

امیدوارم دلسوزان جامعه ام، در راستا با اندیشیدن تدبیر درست مرا یاری کنند.
t
آمار سایت
 بازدیدهای امروز : نفر
  بازدیدهای دیروز : 227 نفر
  كل بازدیدها : نفر
  بازدید این ماه : نفر
  بازدید ماه قبل : نفر
  تعداد نویسندگان : عدد
  كل مطالب : عدد
  آخرین بروز رسانی :
http://adlafarin.com/oics/logo.gif


قالب بلاگفا

قالب وبلاگ

قالب وبلاگ

اخلاق اسلامی

قالب بلاگ اسکای

قالب پرشین بلاگ

download

وب نوشت های عباسعلی غلامی - صاحب منصبان سمنانی باید از خواب خرگوشی بیدار و نسبت به اجحافات بعمل آمده استغفار و جبران مافات نمایند. - - وب نوشت های عباسعلی غلامیmeta http-equiv= وب نوشت های عباسعلی غلامی - صاحب منصبان سمنانی باید از خواب خرگوشی بیدار و نسبت به اجحافات بعمل آمده استغفار و جبران مافات نمایند. - - وب نوشت های عباسعلی غلامیmeta name=a href=
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic