تبلیغات
وب نوشت های عباسعلی غلامی

وب نوشت های عباسعلی غلامی
نویسندگان
تبادل لوگو
::پایگاه اطلاع رسانی عباسعلی غلامی::


دلم نمی خواست در خصوص کاری که آغاز شده و می دانم که با روند کنونی نتیجه ای جز بازگشت شاهرود به 30 سال گذشته ی سمنان نخواهد داشت و یا کننده کاری برای آن وجود ندارد اما اراده ای در پشت پرده وجود دارد که آن کار با هر هزینه ای و می باید به انجام برسد، مطلبی بنویسم؛ معتقدم که با گفتن و یا انتقاد نمودن در بسیاری از موقعیت ها ممکن است که فرد عملا در شرایط لجاجت و مقاومت بیفتد و یا حتی فکر کند که حتما طرف منفعتی دارد که به هر نحو که شده می خواهد حرف خود را به کرسی بنشاند اما از آنجا که خود را شهروندی می دانم که متعهد شده با به جان خریدن دشمنی و لعن و نفرین تمام آدمها از چیز هایی بگوید که منافع و مصالح جامعه در آن گره خورده است، تصمیم گرفتم پیرامون مطلب مشاور مطبوعاتی جناب نماینده که فرموده اند (هشدار: باید استان شاهوار را پیگیری كنیم وگرنه بر روی نقشه نقطه خواهیم شد) واقعیت های تلخی را مطرح نمایم.

واقعیت های تلخی که زائیده ی تصمیمات احساسی و بعضا سیاسی جناب نماینده می باشد. شاید آن زمانی که جنابشان نطق پیش از دستوری با اهداف خاص انتخاباتی در مجلس قرائت نمودند و شعار انتخاباتی استان شاهوار را طرح نمودند، فکر نمی کردند شاهرود را گرفتار باتلاقی می نمایند که هیچکس توان نجات شهر و مردمانش را از این باتلاق نخواهد داشت. چرا که اتفاقا در آن زمان آنچه برای وی و بزرگان حلقه زده در اطرافش بی معنا بود، ندیدن نقطعه ای بر روی نقشه بود که امروز مشاور مطبوعاتی ایشان از آن بعنوان یک هشدار یاد نموده اند. شعاری که موجب سرگرم کردن قشری از جوانان جامعه و مردم بعضا زود باور گرفتار مشکلات و معظلات گردید و با آب و تاب و حرارتی این موضوع و طرح فریبنده انتخاباتی در جامعه پمپاژ گردید که فرصت هر گونه اندیشیدن را از نخبگان و حتی بزرگان و مدعیان دلسوزی به شهرستان که از قضا هر یک دارای مسئولیت ها و عناوین پر طمطراق بودند، سلب نمود.

باید به عزیز بزرگوار و مشاور مطبوعاتی جناب نماینده عرض کنم در حال حاضر نیز از شاهرود در منطقه نامی و در نقشه نقطه ای باقی نمانده است. لطفا از خواب غفلت بیدار شده و با چشمانی تیز بین بفرمائید ظرفیت ها و قابلیت ها و فرصت های باقی مانده برای شاهرود کدام است؟ افتخار آتی شما به کدام داشته ی شهرستان خواهد بود؟ چرا آنچه را که به آن باور دارید و نگرانی خود از اتفاقات تلخ مترتب بر آینده ی شهرستان را بطور شفاف بیان نمی نمائید؟ چرا نمی گوئید بزرگترین امتیاز سیاسی و مدیریتی که تاکنون از آن دم می زدید در حال غرق شدن در باتلاق خود ساخته می باشد؟ چرا بزرگان و مدعیان خدمت به مردم آنانی که در انتخابات از همه ابزار و ترفندها جهت پیروزی باند و گروه خود بهره جسته اند، امروز جهت نجات شهرستان از فقر و فقارتی که در انتظارش می باشد، مهر سکوت بر لب زده اند؟

توصیه و هشدار اینجانب این است که واقع بینانه در پی چاره اندیشی جهت برون رفت از وضعیت بحرانی باشید و به جای پاک کردن صورت مسئله و پناه بردن به فرضیه هایی همانند استان شاهوار که دسترسی به آن امری غیر ممکن می باشد؛ درباره ی آینده ی شهرستان و واقعیت تلخی که اساس ساختاری شهرستان شاهرود را در مخاطره می اندازد، بیاندیشید. تعلل و بی تفاوتی نسبت به یکی از عجایب تاریخی و پدیده ای خسارت بار و غیر قابل جبران در تاریخ شهرستان امری است که نفرین آیندگان را در پی خواهد داشت.
طبقه بندی: انتخابات،  عدم توسعه یافتگی شهرستان و چالش ها، 
[ شنبه 26 اسفند 1391 ] [ 02:23 ب.ظ ] [ عباسعلی غلامی ]

درباره وبلاگ

بسم الله الرحمن الرحیم

ما گرفتار هوا و هوسیم *** همه خو کرده به دام و قفسیم

گر رخ دوست همان قبله بُوَد *** ما به دنبالِ وصال چه کسیم؟

این همه بند، که بر پا زده ایم *** ره نپوییم و به جایى نرسیم

وقتی که تصمیم به راه اندازی وبلاگ گرفتم، احساسم این بود که حرف هایی برای گفتن است. از تجربیات،فعالیت هایم، تفکراتم و دغدغه هایی که همیشه با من هستند، از وضع نابسامان شهرستانم (شاهرود)، از کم توجهی، عدم توسعه یافتگی، نابسامانی های موجود و بازی نگرفتن موثرین، دلسوزان، جوانان و شایسته سالاران خواهم نوشت.
اگر فرصتی شد و عمری باقی بود در خصوص علل و عوامل نابسامانی ها و چگونگی رفع آن سخن خواهم گفت.

امیدوارم دلسوزان جامعه ام، در راستا با اندیشیدن تدبیر درست مرا یاری کنند.
t
آمار سایت
 بازدیدهای امروز : نفر
  بازدیدهای دیروز : 227 نفر
  كل بازدیدها : نفر
  بازدید این ماه : نفر
  بازدید ماه قبل : نفر
  تعداد نویسندگان : عدد
  كل مطالب : عدد
  آخرین بروز رسانی :
http://adlafarin.com/oics/logo.gif


قالب بلاگفا

قالب وبلاگ

قالب وبلاگ

اخلاق اسلامی

قالب بلاگ اسکای

قالب پرشین بلاگ

download

وب نوشت های عباسعلی غلامی - واقعیتی تلخ و باتلاقی خود ساخته - - وب نوشت های عباسعلی غلامیmeta http-equiv= وب نوشت های عباسعلی غلامی - واقعیتی تلخ و باتلاقی خود ساخته - - وب نوشت های عباسعلی غلامیmeta name=a href=