تبلیغات
وب نوشت های عباسعلی غلامی

وب نوشت های عباسعلی غلامی
نویسندگان
تبادل لوگو
::پایگاه اطلاع رسانی عباسعلی غلامی::


شنیده ها حاکی از آن است که هیات دولت در اواخر هفته جاری برای چهارمین بار به استان سمنان سفر خواهد کرد. طبیعی است مسئولین و دیگر عناصر طبق سنوات گذشته و سفر سوم دولت به استان از هم اکنون در حال تدارک گسیل مردم البته افراد خاص جهت مراسم استقبال و شرکت در جلسات و ملاقات های ترتیب داده شده جناب رئیس جمهور در مرکز استان خواهند بود و آنچه که برای آنان مهم است، پایان یافتن سفر با خیر و خوشی و ادای تکلیف یعنی انجام تشریفات در خور و تقدیر است. اما آنچه که در این گیر و دار مورد پرسش است، این است که مطالبه ی به حقی که مسئولین شهرستان از دولتی که عمرش با تمام وعده و وعیدهای داده شده و باقی ماندن مصوبات سه سفر گذشته تنها بر روی تکه کاغذ، طلب خواهند کرد، چیست؟ پرسش از دولتی که شعار اصلی اش عدالت بود اما با کمال تاسف عدالتش در خصوص شاهرود ترجمه نشد.

آیا باز هم شاهد آمار و ارقام غیر واقعی و رفتار مجیز گونه ای خواهیم بود و یا اینکه در جهت مطالبه ی به حق مردمی، مصلحت مردم را بر منافع فردی ترجیح داده و با جدیت بر رعایت عدالت و توسعه ی متوازن بین مرکز استان و شهرستان تاکید و عملیاتی شدن مصوبات سه سفر گذشته را خواستار خواهند شد؟

 پروژه هائی همانند:

سد مجن، جاده علی آباد- شاهرود، ورزشگاه 15 هزار نفری، ورزشگاه 3 هزارنفری، کارخانه ایران خودرو، پروژه های گردشگری، شهرک سینمائی، آبرسانی به شهر شاهرود از چشمه سارهای قطری، مطالعه و احداث جاده میامی - كلاته خیج، دو بانده شدن جاده شاهرودمجن، احداث سیلوی 10000 تنی گندم شاهرود، احداث و تجهیز محل نمایشگاه های دائمی بین المللی شهرستان شاهرود، تأمین زمین مورد نیاز و ساخت هتل در منطقة آبشار شاهرود، پتاس طرود و ده ها پروژه ی دیگری که تنها بر روی صفحه ی کاغذ و میز مذاکرات خود نمایی و متاسفانه در بحبویه ی انتخابات غوغا سالاری می گردد. شاهرود، میامی، بیارجمند، بسطام در تب بیکاری می سوزند و تنها شاهد غرش های بی باران بهاری مسئولین می باشند. نهایت اینکه شایسته است بزرگان و ذی نفوذان شهرستان فرصت را غنیمت شمرده، هر چند هر گونه اقدامی با توجه به عمر پایان یافته دولت همانند پرتاب سنگ در تاریکی می باشد اما با توجه به اینکه متاسفانه مقطع انتخابات بحث بده و بستان ها بیشتر از اجرای عدالت خود نمایی می کند، شاید بشود در این بازار آشفته حقی را طلب نمود وگرنه پر واضح است سفرچهارم آنهم در ماههای پایانی دولت تنها رنگ و بوی انتخاباتی دارد و بس.
طبقه بندی: عدم توسعه یافتگی شهرستان و چالش ها،  انتخابات، 
[ دوشنبه 19 فروردین 1392 ] [ 06:13 ق.ظ ] [ عباسعلی غلامی ]

درباره وبلاگ

بسم الله الرحمن الرحیم

ما گرفتار هوا و هوسیم *** همه خو کرده به دام و قفسیم

گر رخ دوست همان قبله بُوَد *** ما به دنبالِ وصال چه کسیم؟

این همه بند، که بر پا زده ایم *** ره نپوییم و به جایى نرسیم

وقتی که تصمیم به راه اندازی وبلاگ گرفتم، احساسم این بود که حرف هایی برای گفتن است. از تجربیات،فعالیت هایم، تفکراتم و دغدغه هایی که همیشه با من هستند، از وضع نابسامان شهرستانم (شاهرود)، از کم توجهی، عدم توسعه یافتگی، نابسامانی های موجود و بازی نگرفتن موثرین، دلسوزان، جوانان و شایسته سالاران خواهم نوشت.
اگر فرصتی شد و عمری باقی بود در خصوص علل و عوامل نابسامانی ها و چگونگی رفع آن سخن خواهم گفت.

امیدوارم دلسوزان جامعه ام، در راستا با اندیشیدن تدبیر درست مرا یاری کنند.
t
آمار سایت
 بازدیدهای امروز : نفر
  بازدیدهای دیروز : 227 نفر
  كل بازدیدها : نفر
  بازدید این ماه : نفر
  بازدید ماه قبل : نفر
  تعداد نویسندگان : عدد
  كل مطالب : عدد
  آخرین بروز رسانی :
http://adlafarin.com/oics/logo.gif


قالب بلاگفا

قالب وبلاگ

قالب وبلاگ

اخلاق اسلامی

قالب بلاگ اسکای

قالب پرشین بلاگ

download

وب نوشت های عباسعلی غلامی - سفر چهارم دولتی که شعار عدالتش در شاهرود ترجمه نشد - - وب نوشت های عباسعلی غلامیmeta http-equiv= وب نوشت های عباسعلی غلامی - سفر چهارم دولتی که شعار عدالتش در شاهرود ترجمه نشد - - وب نوشت های عباسعلی غلامیmeta name=a href=