تبلیغات
وب نوشت های عباسعلی غلامی

وب نوشت های عباسعلی غلامی
نویسندگان
تبادل لوگو
::پایگاه اطلاع رسانی عباسعلی غلامی::


24 خرداد حماسه ی سیاسی مورد نظر مقام معظم رهبری با حضور گرم و صمیمی مردم در یک رقابت سالم خلق شد و با خلق این حماسه ضمن خیمه زدن یاس و نا امیدی در اردوگاه دشمنان، علی الخصوص شیطان بزرگ زمینه ساز خلق حماسه اقتصادی گردید. اما آنچه که موجب گردید فروپاشی در جبهه ی اصول گرایی را شاهد باشیم عدم وفاق و تکلیف شناسی نامزدهای اصول گرا و ریش سفیدان و به عبارتی لیدران جریان اصول گرایی بود. چرا که نامزد ها و داعیه داران جریان اصول گرایی احساس تکلیف را در بوق و کرنا کرده و هر یک خود را پیروز میدان قلمداد و فریاد برآوردند که حزب الله تکلیف گراست لیکن ندانستند و یا نخواستند بپذیرند که فرق است فی مابین احساس تکلیف و تکلیف شناسی.


اگر بصیرت را که سر فصل تکلیف گرایی و تکلیف شناسی می باشد مقدم در تصمیم گیری ها می دانستند، غضنفر گونه به خود گل نمی زدند. گل سرنوشت سازی را که مانع رسیدن به جام جهانی و یا بشکل صحیح تر آن تداوم گفتمان انقلاب و خارج شدن قطار آرمان خواهی از ریل  اصلی گردید. گل نامیمون و نامبارکی که تنها بدلیل خودخواهی  نامزد های اصول گرا موجب ترک هوادران جریان اصول گرایی و پیوستن به جریان اصلاح طلبی و تشویق سرمربی تیم رقیب به جهت تنبیه و یا اعلام نارضایتی از نحوه ی مدیریت غرور مآبانه جریان اصول گرایی گردید. تکلیف ناشناسی که موجب گردید حنای بزرگان معنوی جریان اصول گرایی بی رنگ تلقی و به اعتبار و اعتماد آنان لطمه جدی واردگردد. نه تنها لطمه به اعتبار و اعتماد آنان بلکه موجب فرصت سوزی و باعث بی اعتمادی و رنجش خاطر همراهان جریان اصول گرایی شد.

بگذریم؛ آنچه که اتفاق افتاد حاصل بی تدبیری و غلبه ی احساسات و عواطف بر تفکر و اندیشه ی فارغ از بصیرت بود و بس. اما آنچه را که باید تعقیب گردد، همراهی با نامزد پیروز و دست از لجاجت بر داشتن است. همراهی بصیرت گونه جهت خلق حماسه ی اقتصادی و سامان دادن به وضعیت بحران زده. نباید فراموش کرد که خلق کنندگان حماسه ی سیاسی متشکل از دو جریان اصول گرایی و اصلاح طلبی بشکل برابرمی باشند و از قضا بخشی از اعتماد کنندگان به جریان اصلاح طلبی مهاجرین خسته از عملکرد، رفتار و گفتار های سیاست ورزانه جریان اصول گرایی و نیروهای ارزشی منزوی شده از سوی این جریان می باشند. پس به سزاست بر اساس تکلیف گرایی و تکلیف شناسی در پی خلق حماسه ی اقتصادی با تمام ظرفیت ها باشیم و در جهت همراهی با شخص برگزیده شده از ناحیه ی مردم از هیچ کوششی دریغ نورزیم و نظام مردم سالاری دینی را پاس بداریم.
طبقه بندی: انتخابات، 
[ یکشنبه 26 خرداد 1392 ] [ 12:14 ق.ظ ] [ عباسعلی غلامی ]

درباره وبلاگ

بسم الله الرحمن الرحیم

ما گرفتار هوا و هوسیم *** همه خو کرده به دام و قفسیم

گر رخ دوست همان قبله بُوَد *** ما به دنبالِ وصال چه کسیم؟

این همه بند، که بر پا زده ایم *** ره نپوییم و به جایى نرسیم

وقتی که تصمیم به راه اندازی وبلاگ گرفتم، احساسم این بود که حرف هایی برای گفتن است. از تجربیات،فعالیت هایم، تفکراتم و دغدغه هایی که همیشه با من هستند، از وضع نابسامان شهرستانم (شاهرود)، از کم توجهی، عدم توسعه یافتگی، نابسامانی های موجود و بازی نگرفتن موثرین، دلسوزان، جوانان و شایسته سالاران خواهم نوشت.
اگر فرصتی شد و عمری باقی بود در خصوص علل و عوامل نابسامانی ها و چگونگی رفع آن سخن خواهم گفت.

امیدوارم دلسوزان جامعه ام، در راستا با اندیشیدن تدبیر درست مرا یاری کنند.
t
آمار سایت
 بازدیدهای امروز : نفر
  بازدیدهای دیروز : 227 نفر
  كل بازدیدها : نفر
  بازدید این ماه : نفر
  بازدید ماه قبل : نفر
  تعداد نویسندگان : عدد
  كل مطالب : عدد
  آخرین بروز رسانی :
http://adlafarin.com/oics/logo.gif


قالب بلاگفا

قالب وبلاگ

قالب وبلاگ

اخلاق اسلامی

قالب بلاگ اسکای

قالب پرشین بلاگ

download

وب نوشت های عباسعلی غلامی - تکلیف و تکلیف شناسی - - وب نوشت های عباسعلی غلامیmeta http-equiv= وب نوشت های عباسعلی غلامی - تکلیف و تکلیف شناسی - - وب نوشت های عباسعلی غلامیmeta name=a href=