تبلیغات
وب نوشت های عباسعلی غلامی

وب نوشت های عباسعلی غلامی
نویسندگان
تبادل لوگو
::پایگاه اطلاع رسانی عباسعلی غلامی::

باید به خلق كنندگان حماسه ی سیاسی و به وی‍ژه به تمامی عزیزانی كه با احساس مسئولیت و جسارت تمام در برگزاری یك انتخاب خوب بعنوان نامزد انتخابات مشاركت نمودند، تبریك گفت و ضمن عرض خسته نباشید به تمامی نامزدها و هواداران آنها و مسئولان برگزاری انتخابات برای این عزیزان آرزوی توفیق و سلامتی از درگاه ایزد منان نمود. اما یك نكته و یا یك تلنگر به برگزیدگان مردم.

عزیزان مسئولیت بسیار مهم و بزرگی را بر گردن گرفته اید و امانت بس سنگینی به شما سپرده شده است. باید برای لحظه لحظه آن، برنامه و تلاش داشته باشید. بنظر می رسد اولین گام در جهت رسیدن به اهداف و پویا نمودن برنامه ها برگزیدن اعضای كمیسیون های فنی و تخصصی می باشد. پیشنهاد می شود این تعداد را با همراهی و مشاركت دیگر نامزدهای حاضر در این انتخابات به انجام برسانید. پر واضح است این دوستان هر یك دارای برنامه ای بوده و دغدغه رشد و آبادانی شهر را داشته و دارند. ضمن اینكه هر یك، رای اعتماد بخشی از جامعه را در انتخابات كسب نموده اند. پس می توانند همراهان و یاوران خوبی برای شما باشند. به خاطر داشته باشید، سرمایه ای بالاتر از نیروهای جوان، متخصص، متعهد، نخبه و افراد با تجربه كه هر یك هویت و كارآمدی خویش را ارائه نموده اند، نیست.

بار دیگر کسب موفقیت در برگزاری انتخاباتی خوب را به مردم شاهرود و مسئولان و کاندیدا های حاضر در عرصه انتخابات شورا تبریک عرض می نمایم و برای همه آنها اجری جزیل و رضایت خداوند متعال را مسئلت دارم.


طبقه بندی: انتخابات، 
[ دوشنبه 27 خرداد 1392 ] [ 12:23 ق.ظ ] [ عباسعلی غلامی ]

درباره وبلاگ

بسم الله الرحمن الرحیم

ما گرفتار هوا و هوسیم *** همه خو کرده به دام و قفسیم

گر رخ دوست همان قبله بُوَد *** ما به دنبالِ وصال چه کسیم؟

این همه بند، که بر پا زده ایم *** ره نپوییم و به جایى نرسیم

وقتی که تصمیم به راه اندازی وبلاگ گرفتم، احساسم این بود که حرف هایی برای گفتن است. از تجربیات،فعالیت هایم، تفکراتم و دغدغه هایی که همیشه با من هستند، از وضع نابسامان شهرستانم (شاهرود)، از کم توجهی، عدم توسعه یافتگی، نابسامانی های موجود و بازی نگرفتن موثرین، دلسوزان، جوانان و شایسته سالاران خواهم نوشت.
اگر فرصتی شد و عمری باقی بود در خصوص علل و عوامل نابسامانی ها و چگونگی رفع آن سخن خواهم گفت.

امیدوارم دلسوزان جامعه ام، در راستا با اندیشیدن تدبیر درست مرا یاری کنند.
t
آمار سایت
 بازدیدهای امروز : نفر
  بازدیدهای دیروز : 227 نفر
  كل بازدیدها : نفر
  بازدید این ماه : نفر
  بازدید ماه قبل : نفر
  تعداد نویسندگان : عدد
  كل مطالب : عدد
  آخرین بروز رسانی :
http://adlafarin.com/oics/logo.gif


قالب بلاگفا

قالب وبلاگ

قالب وبلاگ

اخلاق اسلامی

قالب بلاگ اسکای

قالب پرشین بلاگ

download

وب نوشت های عباسعلی غلامی - شاهرود و منتخبین شورای شهر - - وب نوشت های عباسعلی غلامیmeta http-equiv= وب نوشت های عباسعلی غلامی - شاهرود و منتخبین شورای شهر - - وب نوشت های عباسعلی غلامیmeta name=a href=