تبلیغات
وب نوشت های عباسعلی غلامی

وب نوشت های عباسعلی غلامی
نویسندگان
تبادل لوگو
::پایگاه اطلاع رسانی عباسعلی غلامی::جناب مدیركل محترم ورزش و جوانان استان سمنان :

سلام علیكم

با احترام و عرض پوزش، رخصت می خواهم با یكدیگر تاریخ را مرور و اگر صلاح دانستید اقدامی اخلاقی را با جسارت انجام دهید تا شاید در تاریخ نام شما بعنوان یك مدیر پاسخگو به ثبت برسد. البته اقدامی بس شیرین و گوارا كه هزینه آن كمی جسارت و شفافیت است .تنها یك عذرخواهی از جوانان چشم انتظار این دیار كسانی كه به وعده وعیدهای دولت احمدی نژاد و طرح های مهرماندگارش دل خوش كرده اند.

حتما به خاطر دارید در مصاحبه ای با خبرگزاری مهر در ماههای پایانی سال 91 بیان داشته اید كه ورزشگاه 15 هزار نفری شاهرود تا پایان شهریور 92 به بهره برداری خواهد رسید و باز بخاطر دارید كه اینجانب در نامه ای كه به حضرتعالی تقدیم داشتم به شما یادآورشدم كه :

( بر اساس کدام کار کارشناسی اعلام می نمائید زمان بهره برداری پروژه ی 15 هزار نفری شاهرود شهریور سال آتی است؟ جناب مدیر زمستان این دیار شش ماهه است، اینجا کویر گرم سمنان نیست که تابستان آن 12 ماهه و شرایط جوی مناسب جهت انجام کار باشد. مضافا اینکه متاسفانه در مملکت ما حداقل در شش ماه پایانی دولت ها  پرچم فعالیت اداری و سازمانی نیم افراشته می گردد. چرا که فعالیت سیاسی و انتخاباتی مدیران و سیاستمداران امری حیاتی جهت بقاء در جایگاه های به ناحق تکیه زده آنان تلقی می گردد. چگونه است طی 7 سال پروژه ای 10 درصد پیشرفت فیزیکی داشته، در مدت چند ماه آنهم در فصل زمستان  علیرغم افزایش هزینه ها بدلیل افزایش قیمت مصالح ساختمانی به پیشرفت صد درصدی برسد؟

جناب مدیركل احساس می كنم گرمای سوزان سمنان موجب گردد به اتاق های برخوردار از كولر گازی پناهنده گردید و این مجال پیش نیاید كه از پروژه ای كه قول بهره برداری آن رادر شهریور ماه یعنی دو ماه دیگر داده اید، بازدید بعمل آورده و كاری معجزه آسا نمائید. بزرگوار به یقین به این نتیجه می توان رسید كه عدالت در نزد شما دارای تبصره ای از جنس ضرب المثل بگردم این خدارا یك بام و دو هوا را اینور بام گرما و آنور بام سرما باشد. چرا كه دو پروژة ای كه در یك زمان به تصویب رسیده است یكی با 100درصد پیشرفت فیزیكی و دیگری در پرده ای از ابهام  ).

از باب اینكه ممكن است ذهن حضرتعالی خالی از مصاحبه ی تاریخی تان باشد متن مصاحبه را عینا در ذیل می آورم . انتظار این است كه یا از وعده داده شده ابراز شرمندگی نمائید و یا اینكه بطور شفاف تساهل و تسامح را برای رضای خدا و حق الناسی كه به گردن شماست كنار گذاشته و علت این همه اجحاف و بی مهری نسبت به این دیار را بیان نمائید .

جناب هادیان عزیز نكند با پایان رسیدن دولت دهم و آغاز دولت یازدهم، بانگی برآید كه خواجه معزولی و نام شما هم در فهرست ظالمین در حق مردم شاهرود ثبت و درج گردد. باید از نفرین و آه مظلوم كه روزی دامن مصلحت اندیشان و ترجیح دهندگان میز صدارت بر حقوق مردم را خواهد گرفت همیشه در هراس بود. مگر نه این است جناب مدیركل !؟

متن مصاحبه:

افتتاح شش پروژه ورزشی در استان سمنان/افزایش فضای ورزشی

سمنان- خبرگزاری مهر: مدیر کل ورزش و جوانان استان سمنان از افتتاح شش پروژه ورزشی در هفته تربیت بدنی در این استان خبر داد.

 به گزارش خبرنگار مهر، همت هادیان پیش از ظهر دوشنبه در گفتگو با خبرنگاران در محل اداره ورزش و جوانان استان سمنان ضمن اشاره به برنامه های هفته تربیت بدنی، از افتتاح شش پروژه ورزشی در سطح این استان خبر داد، گفت: با افتتاح این پروژه ها 13 هزار و 248 مترمربع به فضای ورزشی استان سمنان افزوده می ‏شود.

 وی تصریح کرد: برای این پروژه ها 37 میلیارد ریال اعتبار صرف شده است.

افتتاح سالن ورزشی یک هزار نفری مهدیشهر

 مدیر کل ورزش و جوانان استان سمنان با اشاره به افتتاح سالن ورزشی یک هزار نفری مهدیشهر با زیربنای دو هزار و 400 مترمربع و هزینه 10 میلیارد ریال، گفت: سالن ورزشی لاسجرد با یک هزار و 152 مترمربع و اعتبار سه میلیارد ریال و سرای و خوابگاه ورزشکاران دامغان با یک هزار و 860 مترمربع زیربنا و هفت میلیارد ریال اعتبار از دیگر پروژه ه های قابل افتتاح این اداره کل در هفته تربیت بدنی است.

 وی همچنین اظهار داشت: تکمیل و توسعه پایگاه قهرمانی و استعداد یابی سمنان با 384 مترمربع زیربنا و دو میلیارد و 700 میلیون ریال هزینه، رونمایی از بهسازی و کاشی کاری دیوار مجموعه ورزشی تختی سمنان به حجم 330 مترمربع و هزینه یک میلیارد ریال و نیز افتتاح باشگاه سوارکاری و تیروکمان ایل سنگسر در مهدیشهر با 10 میلیارد ریال هزینه با دو هکتار زمین و 50 باکس نگهداری اسب از پروژه های قابل افتتاح در این هفته است.

 

افتتاح پنج پروژه ورزشی استان سمنان تا پایان سالجاری

 هادیان همچنین از افتتاح پنج پروژه دیگر تا پایان امسال خبر داد و گفت: با افتتاح این پروژه ها 11 هزار و 204 مترمربع دیگر به فضای ورزشی استان سمنان اضافه خواهد شد.

 هادیان اعتبار این پروژه ها را دو میلیارد و 400 میلیون تومان ذکر کرد.

افزایش سرانه ورزشی در استان سمنان

 مدیر کل ورزش و جوانان استان سمنان سرانه فضای ورزشی در استان سمنان را 77 صدم مترمربع عنوان کرد و گفت: با بهره برداری از پروژه های هفته تربیت بدنی و ورزش این رقم به 80 صدم مترمربع افزایش می یابد.

 وی بالاترین سرانه ورزشی استان سمنان را متعلق به شهرستان گرمسار دانست و گفت: کمترین سرانه متعلق به شهرستان سمنان با 58 صدم مترمربع است.

انجام صد درصدی پروژه های حوزه تربیت بدنی سفر اول هئیت دولت به استان سمنان

 هادیان با بیان اینکه صد درصد پروژه های سفر اول هئیت دولت به استان سمنان در حوزه تربیت بدنی انجام شده افزود: پروژه های دور دوم وسوم سفر نیز هر کدام به ترتیب 68 درصد و 10 درصد پیشرفت داشته اند.

 مدیر کل ورزش و جوانان استان سمنان تعداد کل پروژه ها در این سه سفر را 68 پروژه با اعتبار 100 میلیارد تومان اعلام کرد.

دعوت 118 ورزشکار استان سمنان به اردوهای تیم ملی

 وی از دعوت شدن 118 ورزشکار استان سمنان در شش ماهه نخست امسال به اردوهای تیم ملی خبر داد.

 هادیان با بیان اینکه از این تعداد 91 نفر از ورزشکاران دعوت شده به اردوهای تیم ملی مردان بودند، افزود: 27 نفر از ورزشکاران دعوت شده به اردوهای تیم ملی از بانوان بودند.

 مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان همچنین با اشاره به اینکه 43 ورزشکار از استان سمنان به عضویت تیم ملی درآمدند، گفت: 36 نفر از آنها مرد و هفت نفر زن بودند.

برگزاری 411 مسابقه و جشنواره ورزشی در استان سمنان

 هادیان تاکید کرد: همچنین در شش ماهه نخست سالجاری 411 مسابقه و جشنواره در استان سمنان برگزار شده است.

 مدیر کل ورزش و جوانان استان سمنان تصریح کرد: در شش ماه نخست سال جاری ورزشکاران استان سمنان 201 مدال انفرادی و 17 مقام تیمی کسب کرده ‏اند.

 وی از کسب 25 مدال توسط ورزشکاران در مسابقات برون مرزی نیز خبر داد و گفت: در این مدت 178 نفر به مسابقات کشوری اعزام شده اند.

فعالیت 114 باشگاه ورزشی در استان سمنان

 مدیر کل ورزش و جوانان استان سمنان از فعالیت 114 باشگاه ورزشی در استان سمنان خبر داد.

 به گفته وی تیم ‏هایی همچون بیس‏بال، فوتبال، هاکی، رزمی، جانبازان و معلولان، ووشو، بدمینتون، کوهنوردی توانستند از استان سمنان صاحب مقام شوند.

 

بهره برداری از استادیوم 15 هزار نفری سمنان

 هادیان با اشاره به اینکه برابر زمانبندی طرح مهر ماندگار باید پروژه 15 هزار نفره سمنان در دیماه امسال به بهره برداری برسد، گفت: فاز اول این پروژه که شامل 9 هزار سکو است پیشرفت 100 در صدی دارد و فاز دوم آن که شامل شش هزار سکو است 40 درصد پیشرفت دارد.

 وی افزود: هزینه بهره برداری این پروژه 200 میلیارد ریال است.

 مدیر کل ورزش و جوانان استان سمنان از پیشرفت 10درصد استادیوم 15 هزار نفری شاهرود خبردادوگفت: اعتباراین استادیوم 157 میلیارد ریال است که باید تا شهریور ماه سال آینده به بهره برداری برسد.

برگزاری برنامه ها متنوع ویژه هفته ازدواج در استان سمنان

 هادیان اظهار داشت: امسال هفته تربیت بدنی با هفته ازدواج تقارن پیدا کرده که ادغام این دو مناسبت را به فال نیک می‏گیریم.

 وی همچنین از اجرای برنامه های مختلف در هفته ازدواج خبر داد و گفت: در بحث ازدواج 20 برنامه پیش بینی شده است.

 مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان در خاتمه برگزاری کارگاه های آموزشی، برگزاری نمایشگاه پیوند آسمانی، برگزاری جشن های پیوند آسمانی در شهرستان ها و تجلیل از زوج های نمونه استان را از جمله این برنامه برشمرد.

 
طبقه بندی: عدم توسعه یافتگی شهرستان و چالش ها، 
[ دوشنبه 3 تیر 1392 ] [ 11:25 ب.ظ ] [ عباسعلی غلامی ]

درباره وبلاگ

بسم الله الرحمن الرحیم

ما گرفتار هوا و هوسیم *** همه خو کرده به دام و قفسیم

گر رخ دوست همان قبله بُوَد *** ما به دنبالِ وصال چه کسیم؟

این همه بند، که بر پا زده ایم *** ره نپوییم و به جایى نرسیم

وقتی که تصمیم به راه اندازی وبلاگ گرفتم، احساسم این بود که حرف هایی برای گفتن است. از تجربیات،فعالیت هایم، تفکراتم و دغدغه هایی که همیشه با من هستند، از وضع نابسامان شهرستانم (شاهرود)، از کم توجهی، عدم توسعه یافتگی، نابسامانی های موجود و بازی نگرفتن موثرین، دلسوزان، جوانان و شایسته سالاران خواهم نوشت.
اگر فرصتی شد و عمری باقی بود در خصوص علل و عوامل نابسامانی ها و چگونگی رفع آن سخن خواهم گفت.

امیدوارم دلسوزان جامعه ام، در راستا با اندیشیدن تدبیر درست مرا یاری کنند.
t
آمار سایت
 بازدیدهای امروز : نفر
  بازدیدهای دیروز : 227 نفر
  كل بازدیدها : نفر
  بازدید این ماه : نفر
  بازدید ماه قبل : نفر
  تعداد نویسندگان : عدد
  كل مطالب : عدد
  آخرین بروز رسانی :
http://adlafarin.com/oics/logo.gif


قالب بلاگفا

قالب وبلاگ

قالب وبلاگ

اخلاق اسلامی

قالب بلاگ اسکای

قالب پرشین بلاگ

download

وب نوشت های عباسعلی غلامی - مگر نه این است جناب مدیركل !!؟؟ - - وب نوشت های عباسعلی غلامیmeta http-equiv= وب نوشت های عباسعلی غلامی - مگر نه این است جناب مدیركل !!؟؟ - - وب نوشت های عباسعلی غلامیmeta name=a href=