وب نوشت های عباسعلی غلامی
نویسندگان
تبادل لوگو
::پایگاه اطلاع رسانی عباسعلی غلامی::

در این شماره ی هفته نامه ظفر جناب سر دبیر محترم مطلبی تحت عنوان واکاوی یک پدیده مذموم آورده و با سر هم کردن مواردی  تلاش نموده اند با غوغا سالاری ماموریت محوله، از سوی  مدیر دفتر شخصی را ، که به نوعی نمک گیرش می باشد به نحو احسن  دنبال نماید.

 هر چند بلند ترین فریاد در برابر آنانی که آخرت خویش را به بهانه ای می فروشند سکوت است. اما خدمت جناب آقای ایمانی عارض شوم که با اجازه ی حضرتش به جهت متهم نشدن به سرقت  ادبی و کپی برداری، عنوان مطلبم را سرفصل سایت  حضرات انتخاب  و ذیلا  تنها جهت تنویر افکار عمومی به موارد ی چند اشاره می کنم.


مرد غریبه ای  که، خویش خوب می داند که نقش ایشان و همپالگانشان در تجمع دانشگاه آزاد و شعار علیه ی ولایت چه بوده و هنوز که هنوز است چه کسانی نماد جنبش سبز را بعنوان مچ بند در محل کارشان به رخ می کشند،  محل کاری که نه تنها محل نشر فعالیت فرهنگی نیست بلکه به محلی  با شواهد و قرائن فتنه گری بیشتر شباهت دارد. سر بسته بگویم خود می دانند کمک چند ده میلیونی که در زمان انتخابات 90 موجب پیشگیری از ورشکستگی و جان گرفتن جنبش سبز لانه کرده در دفتر حضرات گردید، به بهای ایجاد تبلیغات روانی و مقابله با جریان اصولگرایی صورت پذیرفت،  امروز به پاس خدمات ارزشمند و ارادت های بی پایان باید رد دین نماید.

جناب ایمانی ضرب المثلی است که گوید دزد ناشی به کاهدان می زند. قصه ی واکاوی شما و رقصیدنتان در مجلس عاشقان نیز حکم کاهدان را دارد، چرا که ضرورت می بینید جهت دفاع تمام قد از پیر مراد خویش، بهانه ای را جهت خوش رقصی ساز نمائید. ( البته از کسی که به جای کسب دانش در دانشگاه، پرچم جنبش سبز بر دوش داشته و  حیات اجتماعی خویش را در مرده باد، زنده باد تعقیب می نموده  و تحقیقا  نسبت به تعریف واژه هایی همانند، تحقیقات میدانی، بهره جوئی از تجربه و علم دیگران، اقدام پژوهشی و ... در ارائه مقالات  بیگانه باشد، بیشتر از این انتظار نیست) .

اما رخصت می خواهم از شما معلم اخلاق ، که با ارائه مطلبی، همانند دزد ناشی افشاگر اقدامات مذموم خویش در مقطع انتخابات بوده اید تشکر نمایم. چرا که در آن مقطع  هم  مقالاتی که بیشتر بوی مزدوری می داد در جهت خدشه وارد کردن به تحصیلات اینجانب با هدف تخریب انتشار یافته بود. با عنایت به اینکه مجددا از ناحیه ی شما که مدعی واکاوی هستید، در مطلب توهین آمیزتان مطرح گردیده است، شک ندارم بر دریوزگی و مزدوری شما.

لطفا پاسخ دهید مستندات شما در کدام آرشیو لانه ی فتنه گری شما قرار دارد؟

خبرنگار و روزنامه نگار هیچگاه بدون دلیل و بر اساس شنیده ها خبری را انتشار نمی دهد. آنهم خبری که با حیثیت و آبروی فردی گره خورده باشد. اگرذره ای  مردانگی در وجودتان است اسناد را منتشر کنید. جناب ایمانی بنده هنوز موفق به دفاع از پایان نامه ارشد نشده ام و در مقطع انتخابات با مدرک کارشناسی ورود نمودم. چگونه است چشم بسته غیب گفته و همانند خروس بی محل با چشمان بسته قوقولی و قوقول می کنید؟؟؟

 اما جهت اطلاع شما و خط بطلان بر اراجیف گویی های شما باید عرض کنم استاد راهنمای پایان نامه ی  بنده همان خانم دکتری است که شما با دروغ پردازی در صدد ذهنیت سازی برای مردم می باشید.

جناب ایمانی در انتخابات شورای شهر افتخار داشتم که در کنار دوستان سابقون و افراد اصولگرا باشم. فکر نمی کنم امری خلاف قانون مدنی و شرع مقدس انجام داده باشم و باز افتخار می کنم از کسانی حمایت نموده ام که کارنامه ی درخشانی در دفاع از نظام و مقابله با فتنه گران داخلی و خارجی داشته اند. کسانی که پرونده آنان کاملا شفاف می باشد. احساس می کنم حضور در جبهه ی اصول گرایی شما را سخت آزار می دهد و از اینکه نتوانستید مورد اقبال حداقلی مردم قرار بگیرید، سخت آزرده اید.

اگر اهل فن و برخوردار از اخلاق رسانه ای هستید لطفا مذموم بودن این اقدام را واکاوی کنید.

ظاهرا از مدیریت پیرمراد خویش و اعوان و انصارش در جهت اطاله و ساختن فراز و نشیب تشکیل یک سازمان مردم نهاد مطلعید. حداقل امانت نگه دار، نکند متهم به خیانت در امانت شوید. جناب آقای ایمانی ظاهرا ایجاد یک تشکیلات جهت هم اندیشی و فرهنگ سازی خرد جمعی در جهت پیشرفت و توسعه ی شهرستان، شما غریبه هائی که بدلیل بی عرضگی ما شاهرودی ها مبادرت به تاسیس لانه فتنه گری و پیاده نمودن ماموریت های سران فتنه نموده اید را آزار می دهد و گرنه خوشحال از سنگ اندازی ها نمی شدید.

جناب ایمانی اهل خرد و اندیشه به داشته های خویش اکتفا نمی کنند بلکه جهت رسیدن به اهداف از مشاورین، کارشناسان، نخبگان، اهل علم و فن، تجارب و تحقیقات بعمل آمده پیرامون هر موضوعی بهره می جویند. شما بعنوان دبیر یک رسانه باید به فهمی رسیده باشید که اینگونه مسائل را درک کنید! .

قطع به یقین بدانید دست نوشته های اینجانب با استفاده از همه ی منابع معتبر چه در فضای مجازی رسانه های مکتوب و غیر مکتوب و چه درس گرفتن از نخبگان و فرهیخته گان و چه استفاده از نظرات و داشته های همراهان و حتی مقالات ارائه شده به اینجانب می باشد. اگر مقصود شما بر آورده می شود. لطفا مبلغ چند ده میلیونی نصیب شده در مقطع انتخابات از بابت تخریب اینجانب و اجر و مزد مزدوری را صرف تنویر افکار عمومی و سفارش نویسی نموده و خوش رقصی را کامل کنید.

جناب سردبیر غریبه، چگونه است شمائی که بدلیل سوء استفاده های حزبی، گروهی با اهداف سوء ساکن در این شهرستان شده اید حق دارید علیه اعضای شورای شهر که منتخبان مردم هستند و مدیریت شهری و افراد حقیقی و حقوقی جامعه ی شاهرودی هر چه دل تنگت خواست بگوئی و بنویسی. اما بنده حق ندارم در سرزمین مادری ام حق و حقوق خود و کسانی را که به بنده اعتماد کردند را مطالبه کنم؟

به کدامیک از انتقادهای بعمل آمده نقد داشته و دارید؟

 اگر از اخلاق حرفه ای و رسانه ای برخوردارید با توجه به داشتن تریبون در صدد نقد بر می آمدید.

می توانم علت تساهل و تسامح را از شما جویا شوم؟

واقعیت این است که دمیدن در شیپور تخریب اینجانب و فضا سازی جهت انتخابات دهم مجلس و اقدام فرار به جلوی کسی که شما و ارگان مطبوعاتی دیگرش یعنی شاهرود نیوز را نمک گیر کرده است مدتی پیش در دفتر وی دمیده شده و از کم و کیف آن بی اطلاع نیستم. بنا ندارم در این فرصت واکاوی اقدامات مذبوحانه و سناریو های روی میز شما و کسی که شما را مدیریت می کند داشته باشم. و گمان مبرید که با این غوغا سالاری ها و فتنه گری ها توان به سکوت واداشتن مرا داشته باشید، چرا که سالها با اینگونه فتنه گری ها دست و پنجه نرم کرده ام و اگر شرایط اجازه دهد ماهیت و هویت بدخواهان و فتنه گران را با صدای بلند فریاد خواهم زد و خواهم نوشت تا سیه رو شود هر که در او غش باشد.

و اما سخن پایانی: آقای ایمانی شما مرا به عوام فریبی متهم کرده اید، بینی و بین الله پاسخ دهید با بر طبل تو خالی کوبیدن ، شما روزنامه نگار و مشاور ارشد و دیگر ارگانهای مطبوعاتی نماینده ی شهرستان عوام فریبی می کنید یا اینکه بنده ای که فی الحال هیچگونه مسئولیت اجرایی در این شهر ندارم؟

بنظر شما به صحنه آوردن افرادی همانند فیروز کریمی ها، کارخانه ها، ملکی ها و ... جهت اخذ آرای مردمی عوام فریبی است یا بازگو نمودن حقایق و واقعیت ها؟

گرفتن مبلغ بیش از 70 میلیون تومان جهت ایجاد جنگ روانی و تبلیغاتی و اطلاعات غلط به خورد مردم دادن عوام فریبی است یا دعوت به مناظره جهت کشف واقعیت ها؟

قاتل معرفی کردن رقیب. عامل به کیسه کردن دانشجویان، شکنجه گر معرفی کردن، اخذ مبلغ ملیاردی از سمنانیها، معرفی کردن همراهان یک رقیب بعنوان قاچاقچی و دیگر اتهامات وارده به یک رقیب جهت کسب آرا عوام فریبی است یا اینکه بیان بدبختی ها و مصیبت های این شهر؟

خط خون اعلام کردن یک جنگ زرگری و خام کردن جوانان پر شور این دیار با طرح موضوع استان شاهوار و آوردن تیم فوتبال دسته اولی عوام فریبی است یا شفاف سازی پیرامون جنگ روانی؟

نامه نگاری های بی محتوا و بی مغزی که توسط شما و دیگر مزدوران باز نشر می شود عوام فریبی است یا دغدغه ی توسعه ی شهر داشتن و واکاوی معضلات و آسیب شناسی و ارائه راهکار حتی با الگو گرفتن از تجارب و ایده های برتر؟

آقای ایمانی، مجیز گوئی و مداح دیگران بودن عوام فریبی است نه بیان واقعیت ها.

باور کنید کسی که شما را مدیریت می کند حامی و دوست شما نیست. شما بر طبل تو خالی کس و یا کسانی می کوبید که عامل همه ی عقب ماندگی و گرفتاری های این شهرستان می باشند.

 بیائید خود را ارزان نفروشید، فردا روز حساب است.

 ضمنا،  از اینکه مطالبم تا کنون توانسته جیغ و داد وابستگان به جاه و مقام را در آورد و بعبارتی چند ریشتری به تکانشان وادارد خداوند بزرگ را شاکرم.

 

 
طبقه بندی: انتخابات،  عدم توسعه یافتگی شهرستان و چالش ها، 
[ سه شنبه 9 اردیبهشت 1393 ] [ 10:21 ق.ظ ] [ عباسعلی غلامی ]

نمایش نظرات 1 تا 30

درباره وبلاگ

بسم الله الرحمن الرحیم

ما گرفتار هوا و هوسیم *** همه خو کرده به دام و قفسیم

گر رخ دوست همان قبله بُوَد *** ما به دنبالِ وصال چه کسیم؟

این همه بند، که بر پا زده ایم *** ره نپوییم و به جایى نرسیم

وقتی که تصمیم به راه اندازی وبلاگ گرفتم، احساسم این بود که حرف هایی برای گفتن است. از تجربیات،فعالیت هایم، تفکراتم و دغدغه هایی که همیشه با من هستند، از وضع نابسامان شهرستانم (شاهرود)، از کم توجهی، عدم توسعه یافتگی، نابسامانی های موجود و بازی نگرفتن موثرین، دلسوزان، جوانان و شایسته سالاران خواهم نوشت.
اگر فرصتی شد و عمری باقی بود در خصوص علل و عوامل نابسامانی ها و چگونگی رفع آن سخن خواهم گفت.

امیدوارم دلسوزان جامعه ام، در راستا با اندیشیدن تدبیر درست مرا یاری کنند.
t
آمار سایت
 بازدیدهای امروز : نفر
  بازدیدهای دیروز : 227 نفر
  كل بازدیدها : نفر
  بازدید این ماه : نفر
  بازدید ماه قبل : نفر
  تعداد نویسندگان : عدد
  كل مطالب : عدد
  آخرین بروز رسانی :
http://adlafarin.com/oics/logo.gif


قالب بلاگفا

قالب وبلاگ

قالب وبلاگ

اخلاق اسلامی

قالب بلاگ اسکای

قالب پرشین بلاگ

download

وب نوشت های عباسعلی غلامی - ما گر ز سر بریده می ترسیدیم در مجلس عاشقان نمی رقصیدیم - - وب نوشت های عباسعلی غلامیmeta http-equiv= وب نوشت های عباسعلی غلامی - ما گر ز سر بریده می ترسیدیم در مجلس عاشقان نمی رقصیدیم - - وب نوشت های عباسعلی غلامیmeta name=a href=
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic