تبلیغات
وب نوشت های عباسعلی غلامی

وب نوشت های عباسعلی غلامی
نویسندگان
تبادل لوگو
::پایگاه اطلاع رسانی عباسعلی غلامی::

به گزارش مهر، بر اساس تصمیم هیات واگذاری ، املاك شركت زغال سنگ البرز شرقی ( عرصه و  اعیان ساختمان ستاد) روز سوم تیرماه امسال به صورت مزایده واگذار می شود. 


این خبر تلخ و دردناکی است که در مطلب پیشین نسبت به وقوع آن هشدار داده بودم. اتفاقی که منجر به خروج سرمایه عظیم از دست دولت و نصیب جیب سرمایه داران خواهد گردید نه سرمایه گذاران. گرچه معادن ذغال سنگ البرز  شرقی در سکوت مطلق خبری و بی تفاوتی متولیان شهرستان به فروش رسید وبعضا موافقت خود با این امر را بدلیل مشکلات مالی و حقوقی کارگران و کارکنان اعلام داشته و در اصل به جای حل مسئله صورت مسئله را پاک کردند ،  اما پیرامون فروش املاک میلیاردی هیچگونه سکوتی جایز نخواهد بود چرا که اولا با فروش آن، سایت اداری البرز شرقی به شهرستان همجوار منتقل و این امر ضمن کاهش اشتغال شهروندان شاهرودی ، معضل تردد کارکنان و کارگران به شهرستان همجوار جهت رتق و فتق امور اداری را در پی خواهد داشت، در ثانی املاکی که قریب به سیصد میلیارد تومان ارزش دارد با مبلغی حدود چهل میلیارد نصیب افراد متمکن خواهد گردید و آنچه که در این بین محلی از اعراب نخواهد داشت منافع مردم شهرستان خواهد بود.

امام جمعه ی محترم شاهرود در خطبه ی هفته ی گذشته بطور مفصل به این موضوع اشاره و هشدار لازم داده اند. اما این امرظاهرا کفایت ننموده و هیات واگذاری اعتنائی به این موضوع که فروش آن می تواند معضلات اجتماعی و اقتصادی را در پی داشته باشد نداشته است و شاید هم اعتراض و مطالبه ی به حق آنان که از طریق امام جمعه ی محترم و از تریبون نماز جمعه اعلام گردید گرفتار سانسور خبری گردیده است. کلام آخر اینکه، واگذاری این املاک به هر طریقی که منافع آن متوجه ی مردم این شهرستان نگردد خیانتی بزرگ در حق مردم خواهد بود. لهذا می طلبد متولیان شهرستان، فرماندار ، نماینده ، ائمه جمعه ،همه موثرین و ذی نفوذان، رسانه ها و جراید محلی، کاربران فضای مجازی شاهرود منافع شاهرود را در یابند که سوم تیر ماه دیر است.

و توصیه ی آخر به گرفتاران در دام سیاست زدگی. مهم نیست این املاک به شهرداری واگذار گردد و یا به شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان ، مهم آن است که منافع آن متوجه مردم گردد. پس بیائیم دست در دست یکدیگر و با حمایت مردمی از منافع شهرستان دفاع نمائیم.
طبقه بندی: عدم توسعه یافتگی شهرستان و چالش ها، 
[ دوشنبه 26 خرداد 1393 ] [ 04:10 ب.ظ ] [ عباسعلی غلامی ]

درباره وبلاگ

بسم الله الرحمن الرحیم

ما گرفتار هوا و هوسیم *** همه خو کرده به دام و قفسیم

گر رخ دوست همان قبله بُوَد *** ما به دنبالِ وصال چه کسیم؟

این همه بند، که بر پا زده ایم *** ره نپوییم و به جایى نرسیم

وقتی که تصمیم به راه اندازی وبلاگ گرفتم، احساسم این بود که حرف هایی برای گفتن است. از تجربیات،فعالیت هایم، تفکراتم و دغدغه هایی که همیشه با من هستند، از وضع نابسامان شهرستانم (شاهرود)، از کم توجهی، عدم توسعه یافتگی، نابسامانی های موجود و بازی نگرفتن موثرین، دلسوزان، جوانان و شایسته سالاران خواهم نوشت.
اگر فرصتی شد و عمری باقی بود در خصوص علل و عوامل نابسامانی ها و چگونگی رفع آن سخن خواهم گفت.

امیدوارم دلسوزان جامعه ام، در راستا با اندیشیدن تدبیر درست مرا یاری کنند.
t
آمار سایت
 بازدیدهای امروز : نفر
  بازدیدهای دیروز : 227 نفر
  كل بازدیدها : نفر
  بازدید این ماه : نفر
  بازدید ماه قبل : نفر
  تعداد نویسندگان : عدد
  كل مطالب : عدد
  آخرین بروز رسانی :
http://adlafarin.com/oics/logo.gif


قالب بلاگفا

قالب وبلاگ

قالب وبلاگ

اخلاق اسلامی

قالب بلاگ اسکای

قالب پرشین بلاگ

download

وب نوشت های عباسعلی غلامی - خبری تلخ و دردناک - - وب نوشت های عباسعلی غلامیmeta http-equiv= وب نوشت های عباسعلی غلامی - خبری تلخ و دردناک - - وب نوشت های عباسعلی غلامیmeta name=a href=