تبلیغات
وب نوشت های عباسعلی غلامی

وب نوشت های عباسعلی غلامی
نویسندگان
تبادل لوگو
::پایگاه اطلاع رسانی عباسعلی غلامی::

اطلاع حاصل شد شهرداری شاهرود در مزایده املاک البرز شرقی برنده گردیده است. بنده این اتفاق بزرگ، که خیر و برکتش متوجه ی همه ی مردم خوب شهرستان شاهرود خواهد بود را به همه ی همشهریان خوبم تبریک عرض می نمایم و به همه کسانی که در حفظ و ماندگاری این سرمایه ی بزرگ در شهرستان، تلاش و مساعدت نموده اند عرض خسته نباشید دارم.

امام جمعه ی محترم شاهرود، نماینده محترم، فرماندار، شورای شهر، شهردار و مجمع رشد و آبادانی شهرستان شاهرود که با اطلاع رسانی بموقع و  پیگیری مجدانه با برگزاری جلسات با  امام جمعه ی محترم و فرماندار محترم و نامه نگاری با مسئولین عالی رتبه و متولیان شهرستان و استان در این اتفاق میمون و مبارک نقش بسزائی داشته اند.

اقدام همه ی کسانی که در حد بضاعت قدمی جهت این امر بر داشته اند قابل تحسین و ستودنیست. اما آنچه که باعث ماندگاری این شیرینی در کام و اذهان مردم خواهد شد مستلزم چند نکته ی اساسی است که باید مورد توجه ی مدیریت شهری قرار گیرد:

1-    در چگونگی بهره برداری از املاک 41 هکتاری، دریافت ایده ها و نظرات صاحب نظران نخبه و فرهیخته ی شهرستان مد نظر قرار گیرد و بعبارتی مشارکت مردم در تصمیم گیری ها نهادینه گردد.

2-     قبل از هر گونه تملک و بهره برداری، حفظ ستاد اداری شرکت البرز شرقی در این شهرستان مورد توجه خاص قرار گیرد، چرا که جلوگیری از انتقال سایت اداری البرز شرقی به شهرستان های همجوار خود ضامن تداوم جذب اشتغال همشهریان و مانع تردد کارکنان و کارگران شاغل جهت رتق و فتق امور اداری به شهرستان مورد انتقال خواهد گردید.

ضمن اینکه از مساعدت های معنوی و مادی این شرکت بزرگ که تا کنون  در جهت بر گزاری مراسمات مذهبی، فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و... اظهر من الشمس بوده است بی نصیب نخواهیم بود. امید می رود تمامی اموری که منجر به توسعه و عمران شهرستان خواهد شد  با عزم ملی و مدیریت جهادی دنبال و هر روز شاهد شکوفائی و پیشرفت باشیم . انشاءالله
[ سه شنبه 10 تیر 1393 ] [ 02:18 ب.ظ ] [ عباسعلی غلامی ]

نمایش نظرات 1 تا 30

درباره وبلاگ

بسم الله الرحمن الرحیم

ما گرفتار هوا و هوسیم *** همه خو کرده به دام و قفسیم

گر رخ دوست همان قبله بُوَد *** ما به دنبالِ وصال چه کسیم؟

این همه بند، که بر پا زده ایم *** ره نپوییم و به جایى نرسیم

وقتی که تصمیم به راه اندازی وبلاگ گرفتم، احساسم این بود که حرف هایی برای گفتن است. از تجربیات،فعالیت هایم، تفکراتم و دغدغه هایی که همیشه با من هستند، از وضع نابسامان شهرستانم (شاهرود)، از کم توجهی، عدم توسعه یافتگی، نابسامانی های موجود و بازی نگرفتن موثرین، دلسوزان، جوانان و شایسته سالاران خواهم نوشت.
اگر فرصتی شد و عمری باقی بود در خصوص علل و عوامل نابسامانی ها و چگونگی رفع آن سخن خواهم گفت.

امیدوارم دلسوزان جامعه ام، در راستا با اندیشیدن تدبیر درست مرا یاری کنند.
t
آمار سایت
 بازدیدهای امروز : نفر
  بازدیدهای دیروز : 227 نفر
  كل بازدیدها : نفر
  بازدید این ماه : نفر
  بازدید ماه قبل : نفر
  تعداد نویسندگان : عدد
  كل مطالب : عدد
  آخرین بروز رسانی :
http://adlafarin.com/oics/logo.gif


قالب بلاگفا

قالب وبلاگ

قالب وبلاگ

اخلاق اسلامی

قالب بلاگ اسکای

قالب پرشین بلاگ

download

وب نوشت های عباسعلی غلامی - خبری خوش و شیرین - - وب نوشت های عباسعلی غلامیmeta http-equiv= وب نوشت های عباسعلی غلامی - خبری خوش و شیرین - - وب نوشت های عباسعلی غلامیmeta name=a href=