تبلیغات
وب نوشت های عباسعلی غلامی

وب نوشت های عباسعلی غلامی
نویسندگان
تبادل لوگو
::پایگاه اطلاع رسانی عباسعلی غلامی::

خبری فوری امروز در فضای مجازی منتشر گردید،  مبنی بر اینکه معاونت فرهنگی سازمان تبلیغات در نهایت سکوت خبری و باصطلاح چراغ خاموش به مرکز استان منتقل گردیده است. اگر برای دیگران این خبر شوک آور قلمداد گردیده است، برای بنده امری عادی بود چراکه بنده بر این باورم که با اطلاع متولیان شهرستان این مهم صورت پذیرفته و قطعا مانند سایر موضوعات چالشی چون توان حل موضوع را نداشته اند اقدام به پاک کردن صورت مسئله نموده اند. شاید به این سخن بنده خرده بگیرید و بگوئید عجب آدم پیاده و بی منطقی است که مسئولین و متولیان را بی دلیل متهم به تساهل و تسامح می نماید و قبول ندارد که خط قرمز ما داشته هایمان می باشد.  اتفاقا برهانی محکم در پی ادعایم وجود دارد. لطفا به این خبر که در آذرماه 92 به روی آنتن رفت توجه کنید:

 (به استناد اخبار ساعت 16 صدا و اخبار ساعت 16:45 سیما روز 26 آذر حجت الاسلام شاهچراغی که در اصل نماینده ولی فقیه در استان! و نه شهر سمنان!! می باشند روز 26 آذر ماه خواستار انتقال اداره کل... از شاهرود به سمنان گردید و تنها مشکل استان را عدم استقرار آن در مرکز استان قلمداد نمودند) .

از انتشار خبر مذکور تا کنون قریب به یکسال می گذرد. آیا شاهد یک موضعگیری کوچک از ناحیه ی علما و ائمه جمعه  بوده اید؟

کدام خطبه به این امر مهم اختصاص یافت؟

 کدام مسئول پیرامون موضوع عکس العمل نشان داد؟

کدام جلسه جهت بررسی موضوع و اندیشیدن راهکار لازم جهت برخورد با طماعان و دادن هشدار به آنان برگزار شد؟

بر این باورم که در این خصوص علما  و بزرگان شهرستان و حوزه های علمیه باید بعنوان سنگردار نقش اساسی را در حفظ و حراست از ماندگاری سازمان تبلیغات در شهرستان ایفا نمایند. برای بنده سخت است بپذیرم مدیرکلی که نان و نمک این مردم را خورده است و معاشرت وی با ائمه جمعه ، علمای شهرستان و علی الخصوص امام جمعه ی محترم شاهرود زبان زد خاص و عام می باشد نمک را خورده و نمک دان را شکسته باشد و از تصمیم چنین مهمی در نزد بزرگان در خفا و آشکار پرده بر نداشته باشد  و بعید است همشهری عزیزمان در سازمان تبلیغات مرکز در این خصوص سکوت کرده باشد و یا اینکه روحانیت شاغل در سازمان اخبار را به بزرگان و متولیان عرضه نداشته باشند.

پس اینکه انتقال معاونت فرهنگی در نهایت سکوت خبری و باصطلاح چراغ خاموش به مرکز استان منتقل گردیده است،  نمی تواند منطقی بنظر برسد.

 درست آن این است که این اقدام مانند دیگر اتفاقات تلخ در سکوت مطلق و بی تفاوتی مسئولین صورت پذیرفته است و شاید هم تبعیت از نماینده ی ولی فقیه آقایان را مجاب به پذیرش چنین اتفاق تلخی نموده است. اتفاق تلخی که زمینه ساز انتقال سایر داشته هایمان به مرکز استان خواهد بود. پس به جاست متولیان اعلام موضع و یا اقدام به شفاف سازی پیرامون باید ها و نبایدها نمایند تا مشخص گردد اقدام مذکور،  اقدامی خود سرانه و یکطرفه از ناحیه ی مسئولین استان بوده و یا با هماهنگی و توافق طرفین؟

 سکوت پیرامون موضوع و شعله ور کردن بذر اختلاف به مصلحت جامعه نیست.
طبقه بندی: عدم توسعه یافتگی شهرستان و چالش ها، 
[ چهارشنبه 19 شهریور 1393 ] [ 09:24 ب.ظ ] [ عباسعلی غلامی ]

درباره وبلاگ

بسم الله الرحمن الرحیم

ما گرفتار هوا و هوسیم *** همه خو کرده به دام و قفسیم

گر رخ دوست همان قبله بُوَد *** ما به دنبالِ وصال چه کسیم؟

این همه بند، که بر پا زده ایم *** ره نپوییم و به جایى نرسیم

وقتی که تصمیم به راه اندازی وبلاگ گرفتم، احساسم این بود که حرف هایی برای گفتن است. از تجربیات،فعالیت هایم، تفکراتم و دغدغه هایی که همیشه با من هستند، از وضع نابسامان شهرستانم (شاهرود)، از کم توجهی، عدم توسعه یافتگی، نابسامانی های موجود و بازی نگرفتن موثرین، دلسوزان، جوانان و شایسته سالاران خواهم نوشت.
اگر فرصتی شد و عمری باقی بود در خصوص علل و عوامل نابسامانی ها و چگونگی رفع آن سخن خواهم گفت.

امیدوارم دلسوزان جامعه ام، در راستا با اندیشیدن تدبیر درست مرا یاری کنند.
t
آمار سایت
 بازدیدهای امروز : نفر
  بازدیدهای دیروز : 227 نفر
  كل بازدیدها : نفر
  بازدید این ماه : نفر
  بازدید ماه قبل : نفر
  تعداد نویسندگان : عدد
  كل مطالب : عدد
  آخرین بروز رسانی :
http://adlafarin.com/oics/logo.gif


قالب بلاگفا

قالب وبلاگ

قالب وبلاگ

اخلاق اسلامی

قالب بلاگ اسکای

قالب پرشین بلاگ

download

وب نوشت های عباسعلی غلامی - برهانی محکم بر یک اتفاق تلخ - - وب نوشت های عباسعلی غلامیmeta http-equiv= وب نوشت های عباسعلی غلامی - برهانی محکم بر یک اتفاق تلخ - - وب نوشت های عباسعلی غلامیmeta name=a href=