تبلیغات
وب نوشت های عباسعلی غلامی

وب نوشت های عباسعلی غلامی
نویسندگان
تبادل لوگو
::پایگاه اطلاع رسانی عباسعلی غلامی::

یكی از سایت های پرآوازه شاهرود تحت عنوان یارگیری های زود هنگام انتخاباتی، مطلبی انتشار و مدعی گردیده است كه افرادی بر خلاف فرمایش رهبری فعالیتی زود هنگام را آغاز نموده اند. بنظر می رسد ذبح نمودن افراد شایسته، نخبه و تاثیر گذار ی كه باور دارند می توانند عنصری موثر جهت جامعه ی شاهرود ی و حتی كشوری باشند با هدف خاص كه همانا یكه تازی نماینده ی فعلی می باشد را در دستور كار قرار داده و سیاست گذاران این سایت كه اتفاقا از كهنه سیاستمداران حلقه اول جناب دكتر می باشند بنا دارند گربه را در حجله بكشند و جهت توجیه عمل خویش نیز از فرمایشات رهبر معظم انقلاب بهره برداری سیاسی نموده اند. اقدامی كه در دوره های قبل نیز مسبوق به سابقه بوده است. 

آنان شهرستان شاهرود را حیاط خلوت دكتر می دانند و بر این باورند هر صدایی كه از هر گلویی در راستا با مطرح نمودن احدی  جز جناب نماینده ی فعلی جهت نامزدی انتخابات بیرون آید باید در گلو خفه تا نامزد احتمالی جرات و جسارت حضور در انتخابات را بخاطر ترس از تخریب و تخطئه از خود سلب نماید. البته از سایتی كه ارگان مطبوعاتی جناب دكتر و مسئولش مدیر روابط عمومی دفتر دكتر و محل استقرارش نیز در دفتر دكتر می باشد انتظاری بیش از این نیست.

اما دوستان خوبم باید بدانند یكی از دلایل عقب ماندگی شهرستان این است كه در هر زمان هر عنصر صاحب نفوذ و موثری كه می خواست كاری برای این شهرستان انجام دهد با این استدلال كه می خواهد خود را جهت انتخابات مطرح نماید مورد ذبح دوستان به هر دلیل قرار گرفته و نتیجه آن شده است كه عناصر شایسته و كاردان این دیار علیرغم نفوذ در سازمان ها و نهادهای مركزی چه كشوری و چه لشكری نسبت به شهرستان بیگانه شده اند. باید از دست اندركاران و سیاست گذاران سایت پرسید حضور افراد موثر در شهرستان و نشست آنان با موثرین و نخبگان جامعه در شهرستانی كه دود سیاه از دودكش خدمت رسانی و عمران و آبادانی آن سالهاست ره آوردی جز غم ورنج برای این مردم در پی نداشته چه خسارتی را متوجه این مردم خواهد كرد؟ در شهرستانی كه  جناح ها و احزاب سیاسی فعالیت ندارند. نشست انتخاباتی چه پیام و مشكل امنیتی، سیاسی و اجتماعی در پی خواهد داشت؟ بیائیم به جای تخریب و تخطئه از ورود افراد موثر و شناخته شده استقبال كنیم و اجازه بدهیم آنان خود را به جامعه معرفی كنند . شاید كسانی یافت شوند كه به دور از نگاه منفعت طلبی و باندی عاملی جهت برون رفت از وضعیت اسفبار حاكم بر جامعه ی شاهرودی باشند.

بیائیم فرهنگ وظیفه گرائی را به مردم بیاموزیم تا از پدیده تكلیف گرائی خلاصی یابیم.

اگر امروز شاهد ركود همه جانبه در شهرستان هستیم یكی از دلایلش سلب مسئولیت كردن از خود در جهت رسیدن به فرد اصلح در انتخابات می باشد. چرا كه همیشه منتظر هستیم گروهی، باندی، جناحی ، عناصر سیاسی و بعضا معنوی كه خود بدنبال منافع شخصی و گروهی خویش می باشند تكلیف رای ما را روشن نمایند. غافل از اینكه رای ما سرنوشت خود و دیگران را رقم خواهد زد و در خصوص سرنوشت دیگران كه حق الناس می باشد اجازه دخل و تصرف به بهانه عمل تكلیف گرائی نداریم.

بیائیم از دیگرانی كه تنها در زمان انتخابات دلسوز مردم می شوند تبری بجوئیم و خود بر اساس وظیفه، افراد مورد اعتماد و شایسته را انتخاب نمائیم. بیاد داشته باشیم مسموم كردن فضای انتخاباتی و از صحنه بدر كردن رقیبان انتخاباتی حاصلی جز تیره روزی برای مردم نخواهد داشت. به خاطر مظلومیت این مردم دست از فضا سازی و ایجاد جنگ روانی و جوسازی بیهوده بپرهیزیم. جهت یادآوری دوستان خوب است به این نكته اشاره كنم كه افراد فعال مد نظر شما همان افرادی هستند كه در انتخابات گذشته با تشكیل شورای حكمیت از جناب دكتر حمایت كردند و ظاهرا در این دوره به این نتیجه رسیده كه فرد دیگری از اعضای شورای حكمیت را بعنوان گزینه ی انتخابات پیش رو مورد حمایت قرار دهند. پس به صواب است به جای فضا سازی بیجا برای یك بار هم كه شده دست از جوسازی و مدیحه ثرایی برداشته و توان خود را در جهت واكاویی عملكرد نماینده و اعضای شورای حكمیت دوره ی گذشته صرف كنید. شاید گره گشای عمران و آبادانی و شكستن طلسم بیكاری و... گردید.
[ دوشنبه 3 آذر 1393 ] [ 01:58 ب.ظ ] [ عباسعلی غلامی ]

درباره وبلاگ

بسم الله الرحمن الرحیم

ما گرفتار هوا و هوسیم *** همه خو کرده به دام و قفسیم

گر رخ دوست همان قبله بُوَد *** ما به دنبالِ وصال چه کسیم؟

این همه بند، که بر پا زده ایم *** ره نپوییم و به جایى نرسیم

وقتی که تصمیم به راه اندازی وبلاگ گرفتم، احساسم این بود که حرف هایی برای گفتن است. از تجربیات،فعالیت هایم، تفکراتم و دغدغه هایی که همیشه با من هستند، از وضع نابسامان شهرستانم (شاهرود)، از کم توجهی، عدم توسعه یافتگی، نابسامانی های موجود و بازی نگرفتن موثرین، دلسوزان، جوانان و شایسته سالاران خواهم نوشت.
اگر فرصتی شد و عمری باقی بود در خصوص علل و عوامل نابسامانی ها و چگونگی رفع آن سخن خواهم گفت.

امیدوارم دلسوزان جامعه ام، در راستا با اندیشیدن تدبیر درست مرا یاری کنند.
t
آمار سایت
 بازدیدهای امروز : نفر
  بازدیدهای دیروز : 227 نفر
  كل بازدیدها : نفر
  بازدید این ماه : نفر
  بازدید ماه قبل : نفر
  تعداد نویسندگان : عدد
  كل مطالب : عدد
  آخرین بروز رسانی :
http://adlafarin.com/oics/logo.gif


قالب بلاگفا

قالب وبلاگ

قالب وبلاگ

اخلاق اسلامی

قالب بلاگ اسکای

قالب پرشین بلاگ

download

وب نوشت های عباسعلی غلامی - مسموم كردن فضای انتخابات با چه هدفی - - وب نوشت های عباسعلی غلامیmeta http-equiv= وب نوشت های عباسعلی غلامی - مسموم كردن فضای انتخابات با چه هدفی - - وب نوشت های عباسعلی غلامیmeta name=a href=