تبلیغات
وب نوشت های عباسعلی غلامی

وب نوشت های عباسعلی غلامی
نویسندگان
تبادل لوگو
::پایگاه اطلاع رسانی عباسعلی غلامی::

در مطالب پیشین به چگونگی تاسیس شركت تعاونی توسعه و عمران شهرستان و دچار شدن در سرنوشت تلخی كه زائیده سیاست منفعت طلبی نماینده ی محترم شهرستان بود به همراه اسناد و شیوه شگردهای ناصواب تیم همراه جناب دكتر مبنی بر سهم خواهی پرداخته شد. در این بخش به مواردی دیگر از رفتارها و عملكرد جناب نماینده كه ناشی از خود شیفتگی وی می باشد خواهم پرداخت. اصولا بحث مدیر هراسی و سخن و نظر نیابتی داشتن از ناحیه ی دیگران رفتار مهندسی شده ای است كه متاسفانه به پدیده ای ذاتی در وجود جناب دكتر مبدل گشته است. مصداق ادعایم سخن گفتن از ناحیه ی امام جمعه ی محترم شاهرود و فرماندار محترم شهرستان بدون هماهنگی و مشورت می باشد. 


ایشان اهداف ناصواب خویش را با زیركی خاصی دنبال و از دیگر شخصیت ها استفاده ابزاری جهت رسیدن به اهداف خویش می نماید. عرض كردم در روز قدس اعلام كرد تا من، امام جمعه و فرماندار نگفتیم سهام نخرید. اولا اقدام جناب دكتر اقدامی غیرقانونی، خارج از وظایف نمایندگی و رفتاری غیر اخلاقی بود. ثانیا سخن گفتن از ناحیه ی كسانی كه مورد مشاوره و هماهنگی قرار نگرفته اند به این معناست كه با عرض معذرت خوی استبدادی، استعماری و استكباری در وجود جناب دكتر موج می زند. فرماندار را برده و دست نشانده ی خویش قلمداد و گویا قرار است نماینده عالی دولت در شهرستان نیز جهت آب خوردن  از جنابشان اجازه بگیرد. امام جمعه ی شهر را در یك معذوریت قرار می دهد تا علیرغم هم نظر نبودن با ایشان به خاطر مصلحت، امر تساهل و تسامح را در پیش گیرد. البته سكوت هر دو بزرگوار چه امام جمعه و چه فرماندار را در رابطه با موضوع شركت تعاونی توسعه و عمران شهرستان  به هر دلیل امری پسندیده نمی دانم.

این سكوت را ظلمی در حق هیات موسس شركت تعاونی توسعه و عمران و مردم سهام دار می دانم كه در فرصتی مناسب به آن خواهم پرداخت. اما پدیده ی مذموم خطرناكتر از موارد پیش گفته معرفی  فردی بعنوان نماینده ی فرماندار در جلسه ای رسمی و در یك سازمان رسمی از ناحیه ی مسئول دفتر جناب دكتر جلالی می باشد كه در این خصوص فرماندار شهرستان از وجود نماینده ای با مشخصات معلوم، اظهار بی اطلاعی می نماید.

در واقع جعل عنوان آنهم از ناحیه ی دفتر نماینده شهرستان، و همین جاست كه بحث مدیر هراسی مصداق می یابد و هیچ یك از مدیران اجرائی چه فرماندار محترم و چه رئیس اداره تعاون عكس العمل در خور توجه نسبت به این اقدام ناشایست انجام نمی دهند. چرا؟

 بدلیل اینكه حرف اول و آخر را در این شهرستان نماینده می زند و ضرب المثل رایج در شهر كه هر كس با جلالی در افتاد برافتاد مصداق پیدا می كند.

 اما قضیه جعل عنوان چیست؟

پس از بدست گرفتن پرچم مخالفت توسط دكتر جلالی در جهت شكل گیری شركت تعاونی برخوردار از مجوز قانونی و طالب ایفای نقش در هیات موسس ( بخوانید سهام خواهی سیاسی) هیات موسس تصمیم گرفت با حضور نمایندگانی از طرف نماینده، فرماندار ، امام جمعه و دیگر افراد متقاضی تشكیل تعاونی با هدف تجمیع جلسه ای رسمی برگزار و بخاطر منافع مردم به قول یكی از دوستان نرمش قهرمانانه داشته باشد. جلسه با میزبانی اداره تعاون برگزار، لیكن مسئول دفتر نماینده بصورت خود سرانه فردی با مشخصات معلوم را بدون اذن فرماندار بعنوان نماینده فرماندار به حضار در جلسه معرفی نمود. البته بعد از افشاء شدن اقدام غیر اخلاقی و مجرمانه در صدد توجیه برآمدند كه آنها لیست ده نفره ای تنظیم، نزد امام جمعه و فرماندار برده و آقایان اعلام داشته اند هر كدام بعنوان نماینده باشند بلامانع می باشد و آنان بر همین اساس وكالتا اقدام به معرفی افراد بعنوان نمایندگان فرماندار و امام جمعه نموده اند. البته این ادعا نیز با صراحت در تماس اینجانب با جناب فرماندار تكذیب گردیده است. گیریم كه اصلا ادعای مسئول دفتر جناب دكتر و دوست مدعی مدافع حقوق مردم بعنوان نماینده یكی از گروههای متقاضی تشكیل را امر بر صحت بگذاریم.آیا این اقدام شما  تعیین تكلیف برای فرماندار و امام جمعه نیست؟

آیا اقدام اینچنینی شائبه ی ایجاد یك باند و گروه را در اذهان تداعی نمی نماید؟

آیا اقدام شما اثبات كننده ی ادعای اینجانب در ریشه دواندن خوی استبدادی، استعماری و استكباری در وجود شما ها ندارد؟

 و جالب اینكه نماینده ی محترم همان فرد ی را كه جاعل عنوان نمایندگی فرماندار بوده است را در جلسات بعدی بعنوان نماینده ی خویش  معرفی می نماید. چرا كه می خواهد با این عمل  بر اقدام غیر قانونی و غیر اخلاقی خویش سرپوش گذاشته و ازطرفی ظلم روا داشته در حق ایشان را بنوعی مرتفع سازد. با آنچه كه شرح آن گذشت نتیجه می گیریم دچار شدن بزرگان معنوی و سیاسی شهرستان به خودشیفتگی ودچار شدن به سیاست زدگی  تنها دلیل عقیم ماندن توسعه در این شهرستان می باشد ولاغیر.
طبقه بندی: عدم توسعه یافتگی شهرستان و چالش ها، 
[ پنجشنبه 13 آذر 1393 ] [ 10:15 ب.ظ ] [ عباسعلی غلامی ]

درباره وبلاگ

بسم الله الرحمن الرحیم

ما گرفتار هوا و هوسیم *** همه خو کرده به دام و قفسیم

گر رخ دوست همان قبله بُوَد *** ما به دنبالِ وصال چه کسیم؟

این همه بند، که بر پا زده ایم *** ره نپوییم و به جایى نرسیم

وقتی که تصمیم به راه اندازی وبلاگ گرفتم، احساسم این بود که حرف هایی برای گفتن است. از تجربیات،فعالیت هایم، تفکراتم و دغدغه هایی که همیشه با من هستند، از وضع نابسامان شهرستانم (شاهرود)، از کم توجهی، عدم توسعه یافتگی، نابسامانی های موجود و بازی نگرفتن موثرین، دلسوزان، جوانان و شایسته سالاران خواهم نوشت.
اگر فرصتی شد و عمری باقی بود در خصوص علل و عوامل نابسامانی ها و چگونگی رفع آن سخن خواهم گفت.

امیدوارم دلسوزان جامعه ام، در راستا با اندیشیدن تدبیر درست مرا یاری کنند.
t
آمار سایت
 بازدیدهای امروز : نفر
  بازدیدهای دیروز : 227 نفر
  كل بازدیدها : نفر
  بازدید این ماه : نفر
  بازدید ماه قبل : نفر
  تعداد نویسندگان : عدد
  كل مطالب : عدد
  آخرین بروز رسانی :
http://adlafarin.com/oics/logo.gif


قالب بلاگفا

قالب وبلاگ

قالب وبلاگ

اخلاق اسلامی

قالب بلاگ اسکای

قالب پرشین بلاگ

download

وب نوشت های عباسعلی غلامی - چرا توسعه و عمران در شاهرود عقیم می ماند( قسمت چهارم) - - وب نوشت های عباسعلی غلامیmeta http-equiv= وب نوشت های عباسعلی غلامی - چرا توسعه و عمران در شاهرود عقیم می ماند( قسمت چهارم) - - وب نوشت های عباسعلی غلامیmeta name=a href=