وب نوشت های عباسعلی غلامی
نویسندگان
تبادل لوگو
::پایگاه اطلاع رسانی عباسعلی غلامی::

اخیرا سایت شاهرود نیوز از سر غیض مطلبی تحت عنوان پشت پرده تخریب ها علیه کاظم جلالی از کجا نشات میگیرد را با دفاع جانانه از عملکرد ایشان منتشر و کماکان بر بلند قد بودن دکتر اصرار ورزیده است. ظاهرا قصه گل زدن غضنفر و غضنفرها تمامی ندارد و دوستان تلاش دارند با سفسطه گری و مدیحه ثرایی بر ناکارآمدی جناب دکتر علیرغم قد کشیدنش از اسفند 90 تا کنون سرپوش بگذارند.

خواستم پیرامون اقدام فرار به جلو رسانه ای بر خط متفاوت، اشاره به اسنادی معتبر نمایم. اما بنظرم رسید پاسخ آنان را با یک سند انتشار یافته از سر شور و شوق یک دیدار ارائه نمایم. تا اهل خرد، هم فرمانده و هم دست اندر کاران رسانه ای بر خط متفاوت را بشناسند و خود به قضاوت بنشینند که اتاق فرماندهی رسانه ای بر خط متفاوت کجاست و اسپانسر آن چه کس و یا کسانی می باشند. آیا با سند انتشار یافته توسط رسانه ای بر خط متفاوت که البته به حق چنین نامی را انتخاب نموده اند. چرا که آنچه مهم است منافع مادی باند و گروه است نه منافع مردم، می توانند داعیه استقلال طلبی داشته باشند؟؟؟ با توجه به عکس ذیل می توانند بگویند محل استقرارشان دفتر نماینده نمی باشد؟


بازدید معاون سیاسی-امنیتی استاندار سمنان باتفاق فرماندار شاهرود از دست اندرکاران سایت خبری-تحلیلی شاهرودنیوز

آپلود عکس | آپلود | سایت آپلود عکس | اپلود عکس


 آیا مدیر سایت می تواند مدعی شود بخاطر مسئولیتش بعنوان مسئول روابط عمومی دکتر و فعالیت شبانه روزی اش در اطلاع رسانی به مردم  نسبت به اخبار پیرامون نماینده هیچ وجهی دریافت نمی دارد؟

آیا می تواند مدعی شود که جهت گذران معیشت از محل دیگری ارتزاق می نماید؟

آیا ایشان هم گرفتار بیکاری خانمان سوز است و یا .. ؟

 نهایتا از تمامی دست اندر کاران شاهرود نیوز که بعضا خود از سر بی میلی و ناچاری دست دوستی و همکاری به تیم خود شیفته داده اند، بخاطر در اختیار قرار دادن فرصت های ناب به اینجانب جهت ورود به مسائل پشت پرده و سیاست های کثیف سیاست زدگان متشکرم.

فرصت را غنیمت شمرده و برای صدمین بار افراد قد بلند را دعوت به مناظره می نمایم تا مشخص گردد چه کسانی کفش پاشنه بلند را معیار رفتار و عملکرد خویش قرار داده و چه کسانی با کفش های گیوه ای برای لحظه ای دست از منافع مردم و نظام نمی کشند.

 

طبقه بندی: عدم توسعه یافتگی شهرستان و چالش ها،  مطالب پند آموز، 
[ یکشنبه 9 آذر 1393 ] [ 11:53 ق.ظ ] [ عباسعلی غلامی ]

نمایش نظرات 1 تا 30

درباره وبلاگ

بسم الله الرحمن الرحیم

ما گرفتار هوا و هوسیم *** همه خو کرده به دام و قفسیم

گر رخ دوست همان قبله بُوَد *** ما به دنبالِ وصال چه کسیم؟

این همه بند، که بر پا زده ایم *** ره نپوییم و به جایى نرسیم

وقتی که تصمیم به راه اندازی وبلاگ گرفتم، احساسم این بود که حرف هایی برای گفتن است. از تجربیات،فعالیت هایم، تفکراتم و دغدغه هایی که همیشه با من هستند، از وضع نابسامان شهرستانم (شاهرود)، از کم توجهی، عدم توسعه یافتگی، نابسامانی های موجود و بازی نگرفتن موثرین، دلسوزان، جوانان و شایسته سالاران خواهم نوشت.
اگر فرصتی شد و عمری باقی بود در خصوص علل و عوامل نابسامانی ها و چگونگی رفع آن سخن خواهم گفت.

امیدوارم دلسوزان جامعه ام، در راستا با اندیشیدن تدبیر درست مرا یاری کنند.
t
آمار سایت
 بازدیدهای امروز : نفر
  بازدیدهای دیروز : 227 نفر
  كل بازدیدها : نفر
  بازدید این ماه : نفر
  بازدید ماه قبل : نفر
  تعداد نویسندگان : عدد
  كل مطالب : عدد
  آخرین بروز رسانی :
http://adlafarin.com/oics/logo.gif


قالب بلاگفا

قالب وبلاگ

قالب وبلاگ

اخلاق اسلامی

قالب بلاگ اسکای

قالب پرشین بلاگ

download

وب نوشت های عباسعلی غلامی - دست اندرکاران سایت شاهرود نیوز و محل استقرار آن از زبان سایتی بر خط متفاوت !!! ؟ - - وب نوشت های عباسعلی غلامیmeta http-equiv= وب نوشت های عباسعلی غلامی - دست اندرکاران سایت شاهرود نیوز و محل استقرار آن از زبان سایتی بر خط متفاوت !!! ؟ - - وب نوشت های عباسعلی غلامیmeta name=a href=
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic