تبلیغات
وب نوشت های عباسعلی غلامی

وب نوشت های عباسعلی غلامی
نویسندگان
تبادل لوگو
::پایگاه اطلاع رسانی عباسعلی غلامی::

به گزارش سایت خبری- تحلیلی شاهرودنیوز: استاندار سمنان پروژه آب قطری را گرانترین پروژه خواند و گفت: مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان، برای بهره برداری از این پروژه تنها یکماه فرصت دارند در غیر این صورت پست خود را ترک کند.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد زندوکیلی بعد از ظهر یکشنبه در سومین جلسه شورای اداری شهرستان شاهرود که در محل سالن همایش های هلال احمر این شهر برگزار می شد، خطاب به حیدریان مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان، بیان داشت: از شما مدیر محترم هیچ عذری را نمی پذیرم لیکن پروژه آبرسانی قطری نه تنها با پمپ بلکه با همه امکانات از جمله لوله کشی می بایست تا یکماه آینده به بهره برداری برسد

دریافت خبر مذكور بنده را به یاد قاطعیت نمایشی جناب استاندار محترم در اولین نشست ایشان در جلسه موثرین شاهرود در سالن اجتماعات البرز شرقی انداخت. قاطعیت و ژست عدالت پیشگی ایشان. ژستی كه همه را تحت تاثیر قرار داد. نماینده محترم عنان مجری گری را  از مجری ستاند و خود به ایفای نقش مجری پرداخت.  امام جمعه ی محترم با تمام وجود و احساس با مشت گره كرده فریاد الله و اكبر سرداد. نماینده ورزشكاران با شور و شعف مطالبات را مطرح می كرد. استاندار محترم رئیس ورزش را جهت تشكیل تیم اجرای دستورات فرا خواند. مدعوین حاضر در جلسه نیز به، به به ، چه چه استاندار پرداختند .گویی منجی حل مشكلات و بر قرار كننده توازن بر این استان نازل گردیده است. اما بعد از گذشت 2سال نتیجه حاصله از دستورات و ضرب العجل تعیین شده كجاست ؟ اگر دوستان پیرامون اجرائی شدن دستورات قاطع استاندار محترم اطلاعی دارند ما را هم بی خبر نگذارند.

 جناب استاندار محترم به عمل كار برآید به سخندانی نیست...

لطفا نگاهی عمیق به اظهارات خود داشته باشید، اولا در راستا با اجرای پروژه آب قطری مدیركل منابع طبیعی نقش و جایگاهش كجاست كه مورد تهدید شما قرار می گیرد؟ ثانیا اگر واقعا موانع اصلی اتمام پروژه را  منابع طبیعی می دانید چرا بعنوان نماینده عالی دولت در برداشتن موانع تا كنون اقدام موثری انجام نداده اید؟ با عرض معذرت ظاهرا بلف زدن از خصلت های مدیریتی شماست كه هر از چند گاهی در سفر كاری به شهرستان شاهرود و مصاحبه ها و سخنرانی های خویش وانمود می كنید كه تفكر شما رفع محرومیت و ایجاد عدالت و توازن در استان می باشد و متاسفانه بعضی ازنشریات محلی و سایت ها و وبلاگ ها نیز بلف های شما را برخورد قاطعانه تعبیر می كنند.

    جناب استاندار شما هرگز نخواهید توانست با بلف های بی ریشه فاقد پشتیبانی اقدام موثری در جهت عملیاتی كردن سخنان به ظاهر زیبا كه ظاهرا لباس عدالت نیز بر قامت آن می پوشانید نمائید. چرا كه فی مابین گفتار و رفتار شما تناقض جدی وجود دارد. لطفا اگر اعتراضی به نقد خویش دارید بینی و بین الله آمار دهید قدمی كه تا كنون جهت كمرنگ كردن عدم توازن در شرق استان بالاخص شاهرود و میامی بر داشته اید چه بوده است؟ آیا درصد بیكاری كاهش یافته است ؟ آیا پروژه های نیمه تمامی كه باید گفت مستهلك شده رونقی یافته اند؟ آیا در معیشت و اقتصاد مردم تغییری ایجاد شده است؟ به كدام اقدام موثر شما باید احسنت گفت؟ حتما ادعای خود مبنی بر اینكه سمنان روستایی ندارد كه باید اداره آب و فاضلاب روستایی داشته باشد را فراموش نكرده اید واحتمالا با بستن درب آن جهت ایجاد توازن و اجرای عدالت بودجه تخصیصی را به روستاهای كم بر خوردار روانه نموده اید و جهت اینكه ریا نشود از رسانه ای نمودن آن خودداری نموده و ما بی اطلاعیم!!!

جناب استاندار زمان تعیین شده جهت به رخ كشیدن قاطعیت و مدیریت جهادیتان  كوتاه و بزودی فرجام آن را شاهد خواهیم بود. امیدوارم بنده در تحلیلم مبنی بر اینكه شما تنها یك بلف زن هستید اشباه كرده باشم و انشاء الله با پایان یافتن فرجه ی یكماهه داده شده با اضافه شدن آب چشمه سارهای قطری هر چند كم از نگرانی ها كاسته شود و حضرتعالی نیز اثبات كرده باشید كه مرد عمل هستید نه سخندان،  در غیر این صورت راه دوم اثبات مدیریت جهادی و بعبارتی قاطع، قربانی نمودن مدیركل منابع طبیعی جهت پاك كردن صورت مسئله می باشد. البته خود اشراف داریدكه گره های كور این پروژه گره ای نیست كه به دست مدیركل منابع طبیعی باز شود بلكه گره ای است كه تنها با دستان سازمان بازرسی باز خواهد شد.

براستی ضرورت تهدید مدیر خود در شورای اداری را در چه می دانید؟ مگر نه این است كه بر اساس یافته های شما  علت عدم اتمام پروژه آب قطری ایجاد مانع توسط منابع طبیعی می باشد؟ اگر چنین است چرا قبل از طرح در شورای اداری، مدیر مربوطه را مورد بازخواست قرار نداده اید؟ چرا هیچ اهتمامی در رفع مشكل 10 ساله نداشته اید ؟ چرا با توجه به بحران كم آبی در شاهرود موضوع تعلل و مخالفت منابع طبیعی را در ستاد بحران كم آبی مورد بررسی قرار نداده اید؟ جناب استاندار با توجه به سوالات بی جواب آیا به بنده بعنوان یك شهروند حق نمی دهید كه از مدیریت شما بعنوان مدیریت بلف یاد كنم؟

جناب وكیلی گفتن درد و مشكلات وظیفه رسانه های خبری است نه وظیفه شما. ابراز همدردی و تكرار بیان مشكلات از ناحیه ی شما بعنوان عالی ترین نماینده دولت در استان مرحمی بر زخم های مردم نخواهد بود. همه ی ما مسئله را بهتر از شما می دانیم لطفا بدنبال حل مسئله باشید.
طبقه بندی: عدم توسعه یافتگی شهرستان و چالش ها، 
[ سه شنبه 26 خرداد 1394 ] [ 01:07 ق.ظ ] [ عباسعلی غلامی ]

درباره وبلاگ

بسم الله الرحمن الرحیم

ما گرفتار هوا و هوسیم *** همه خو کرده به دام و قفسیم

گر رخ دوست همان قبله بُوَد *** ما به دنبالِ وصال چه کسیم؟

این همه بند، که بر پا زده ایم *** ره نپوییم و به جایى نرسیم

وقتی که تصمیم به راه اندازی وبلاگ گرفتم، احساسم این بود که حرف هایی برای گفتن است. از تجربیات،فعالیت هایم، تفکراتم و دغدغه هایی که همیشه با من هستند، از وضع نابسامان شهرستانم (شاهرود)، از کم توجهی، عدم توسعه یافتگی، نابسامانی های موجود و بازی نگرفتن موثرین، دلسوزان، جوانان و شایسته سالاران خواهم نوشت.
اگر فرصتی شد و عمری باقی بود در خصوص علل و عوامل نابسامانی ها و چگونگی رفع آن سخن خواهم گفت.

امیدوارم دلسوزان جامعه ام، در راستا با اندیشیدن تدبیر درست مرا یاری کنند.
t
آمار سایت
 بازدیدهای امروز : نفر
  بازدیدهای دیروز : 227 نفر
  كل بازدیدها : نفر
  بازدید این ماه : نفر
  بازدید ماه قبل : نفر
  تعداد نویسندگان : عدد
  كل مطالب : عدد
  آخرین بروز رسانی :
http://adlafarin.com/oics/logo.gif


قالب بلاگفا

قالب وبلاگ

قالب وبلاگ

اخلاق اسلامی

قالب بلاگ اسکای

قالب پرشین بلاگ

download

وب نوشت های عباسعلی غلامی - جناب استاندار، شما تنها یك بلف زن هستید . - - وب نوشت های عباسعلی غلامیmeta http-equiv= وب نوشت های عباسعلی غلامی - جناب استاندار، شما تنها یك بلف زن هستید . - - وب نوشت های عباسعلی غلامیmeta name=a href=