تبلیغات
وب نوشت های عباسعلی غلامی

وب نوشت های عباسعلی غلامی
نویسندگان
تبادل لوگو
::پایگاه اطلاع رسانی عباسعلی غلامی::

اگر خاطر مخاطبین محترم باشد در انتخابات سال 90دلواپسان جامعه انتخاباتی  با شعار اینکه برای شاهرود باید فکری بکنیم و با القاء این موضوع که نظام با ورود  اصلاح طلبان به بهارستان در خطر است ندای وا اسلاما سر داده و با نشست در ساختمان  شیشه ای در تهران اعوان و انصار خود را گرد هم آورده و به این نتیجه رسیدند تنها  کسی که می تواند در مقابل اصلاح طلبان رای آوری داشته باشد، دکتر جلالی است.

با رسیدن به این تصمیم عزم خود را جهت فرستادن جلالی به مجلس جزم و از هر ابزاری جهت رسیدن  به هدف استفاده نمودند.

جهت یادآوری رجوع به مقالاتی تحت عنوان شورای حکمیت در همین  وبلاگ، که در آن مقطع نگاشته شده بود، در پیگیری اتفاقات این روزها می تواند اهداف  پشت پرده عبور از جلالی را ترسیم کند.

در آن زمان لیدر دلواپسان جامعه ی انتخاباتی بنده را به هندوانه سربسته تشبیه نموده بود و اعضای شورای حکمیت مسئولیت رای دادن به دکتر جلالی را عهده دارشده بودند. شورای حکمیتی که امروز با فرستادن چهار نفر از اعضایش به میدان رقابت انتخاباتی در صدد عبور از جلالی می باشد. عبوری که نشان از اشتباه استراتژیک آنها در انتخابات گذشته دارد.

بگذریم نبش قبر بد اخلاقی های انتخاباتی سال 90 و اینکه از چه ابزارهایی جهت رسیدن به هدف استفاده شد فعلا جایز نیست. اما تداوم استفاده از همان ابزارها جهت عبور از جلالی را  می توان به منزله ی اقدام فرار به جلو جهت عدم پاسخگویی به مسئولیت آنان در قبال فرصت سوزی چهار سال گذشته قلمداد کرد . دلواپسان آن روز امروز دلواپس تر شده و گروهی از اعضای شورای حکمیت آن روز را در قالب یک ائتلاف جهت ورود به صحنه رقابت انتخاباتی ساماندهی نموده اند. لهذا  اولین تدبیر آنان تحریم سخنرانی دکتر جلالی در مناسبت های مختلف از جمله روز قدس و مراسم نخل می باشد. همان طور که سخنرانی بنده را در جمع فضلا و علمای شاهرودی مقیم قم در آن مقطع تحریم کردند.

باید از حضرات دلواپس پرسید چه اتفاقی افتاده است که امروز از دکتر جلالی عبور کرده اید؟

 پشت پرده سناریو ی عبور از جلالی چه هدفی نهفته است؟

 آیا عبور ازجلالی به این معناست که ایشان از دایره ی اصول گرایی مد نظر آنها عدول نموده است ؟

حمایت ایشان از دولت روحانی و موضوع برجام آنها را غافل گیر نموده است و یا پرخاشگری وی نسبت به رسایی ؟

باید به آنها گفت بینی و بین الله با مردم شفاف باشند،  آنها با مواضع سیاسی وی مشکل دارند یا با عملکرد ضعیف وی در قبال موکلین و حوزه های انتخابیه ؟

شاید هم عدم تبعیت پذیری وی از شورای حکمیت نسبت به آنچه که در شورای حکمیت در سال 90 به توافق رسیده بودند عامل عبور از وی گردیده است ؟

اما حقیقت این است که آنها تنها با مواضع سیاسی وی مشکل دارند نه با عملکرد ضعیف وی  در حوزه های انتخابیه. چرا که اگر با عملکرد وی مشکل داشته باشند اولین کسانی که باید مواخذه شوند آنها هستند  نه دکتر جلالی .

باید به آنها گفت شما مدعیان ، دلسوزان و دایه های دلسوزتر از مادر در طول عمر عهده دار بودن مسئولیت های کلان و بعضا کلیدی در کشور برای مردم این دیار چه کرده اید؟ چه قدم مثبتی جهت گذر از وضعیت بحرانی اقتصادی و مسئله اشتغال جوانان بر داشته اید؟ در کدام کارگروه اقتصادی و اجتماعی نقش ایفا نموده اید؟ در عملیاتی شدن کدام طرح در کنار دکتر جلالی بوده اید ؟ شما تنها به فکر باند و گروه خود هستید نه منافع مردم. بازی های سیاسی اصلاح طلبی و اصولگرایی را کاسب کارید نه معیشت و گرفتاریهای مردم. دلواپسید اما دلواپس بازار سیاسی. شما بدنبال عنصر بله قربانگو هستید نه عنصر توانمند و شایسته. انصافا اگر مواضع خود را بر حق می دانید جرات نقد عملکرد دکتر جلالی را داشته باشید و اعلام نمائید دلیل عبور شما از دکتر جلالی چیست؟ حضرات باید بدانند فشار اقتصادی و رشد نرخ بیکاری تهدید جدی برای نظام است نه دیدگاه و مواضع سیاسی. شاهرود عنصر توانمند و شایسته ای جهت کمرنگ کردن تهدید لازم دارد.

زمان آزمون و خطا نیست.

 دست از لجاجت بر داشته منافع مادی و سیاسی خود را بر مردم تحمیل نکنند. به جای هزینه کردن مردم جهت تداوم بخشیدن به اهداف ناصواب خود را برای مردم هزینه کنند . اقدام فرار به جلوی آنها با عبور از جلالی موجب این نمی شود که خواص بعضا بی بصیرت از پاسخگوئی به مردم طفره رفته و در قبال فرصت سوزی صورت پذیرفته مورد مواخذه قرار نگیرند. شهامت قبول اشتباه می‌تواند اصلاح‌کننده راه پیش رو باشد.
طبقه بندی: عدم توسعه یافتگی شهرستان و چالش ها، 
[ دوشنبه 4 آبان 1394 ] [ 12:50 ب.ظ ] [ عباسعلی غلامی ]

نمایش نظرات 1 تا 30

درباره وبلاگ

بسم الله الرحمن الرحیم

ما گرفتار هوا و هوسیم *** همه خو کرده به دام و قفسیم

گر رخ دوست همان قبله بُوَد *** ما به دنبالِ وصال چه کسیم؟

این همه بند، که بر پا زده ایم *** ره نپوییم و به جایى نرسیم

وقتی که تصمیم به راه اندازی وبلاگ گرفتم، احساسم این بود که حرف هایی برای گفتن است. از تجربیات،فعالیت هایم، تفکراتم و دغدغه هایی که همیشه با من هستند، از وضع نابسامان شهرستانم (شاهرود)، از کم توجهی، عدم توسعه یافتگی، نابسامانی های موجود و بازی نگرفتن موثرین، دلسوزان، جوانان و شایسته سالاران خواهم نوشت.
اگر فرصتی شد و عمری باقی بود در خصوص علل و عوامل نابسامانی ها و چگونگی رفع آن سخن خواهم گفت.

امیدوارم دلسوزان جامعه ام، در راستا با اندیشیدن تدبیر درست مرا یاری کنند.
t
آمار سایت
 بازدیدهای امروز : نفر
  بازدیدهای دیروز : 227 نفر
  كل بازدیدها : نفر
  بازدید این ماه : نفر
  بازدید ماه قبل : نفر
  تعداد نویسندگان : عدد
  كل مطالب : عدد
  آخرین بروز رسانی :
http://adlafarin.com/oics/logo.gif


قالب بلاگفا

قالب وبلاگ

قالب وبلاگ

اخلاق اسلامی

قالب بلاگ اسکای

قالب پرشین بلاگ

download

وب نوشت های عباسعلی غلامی - عبور از جلالی اقدامی فرار به جلو - - وب نوشت های عباسعلی غلامیmeta http-equiv= وب نوشت های عباسعلی غلامی - عبور از جلالی اقدامی فرار به جلو - - وب نوشت های عباسعلی غلامیmeta name=a href=