وب نوشت های عباسعلی غلامی
نویسندگان
تبادل لوگو
::پایگاه اطلاع رسانی عباسعلی غلامی::

امروز در فضای مجازی خبری انتشار یافت که استاندار سمنان اعلام داشته اند فرماندار شاهرود فردی بومی خواهد بود. این خبر تا اندازه ای مسرت بخش و پاسخی به مطالبه ی مردمی بود. اما اهل خرد و اندیشه و عناصر مطالبه گر نباید بپذیرند که فرماندار فردی بی تجربه، بله قربانگو، مجیزگو ودر یک کلام فرمان بر داربجای فرماندار باشد. بنظرم یک دوره فرماندار بومی را تجربه و خروجی چهار سال حاکمیت وی را بخوبی به یاد داشته باشیم .فرمانداری که قریب به دوسال را صرف شناخت جایگاه خویش نمود ودر ادامه نیز بجز فرمان بری سیاسیون و تمامیت خواهان شاهرودی واستانی کارنامه ی قابل قبولی نداشت البته علت این امر هم سیاسی و عناصر دخیل نیز پرچمداران انتخاباتی یکی از نامزدهای انتخابات مجلس آن زمان بود.
علی ایحال ضرب المثلی است که بیان می دارد انسان عاقل از یک سوراخ دوبار گزیده نمی شود.
شاهرود فرمانداری می خواهد فد ایی و جهادی ، آشنا به جایگاه فرمانداری بدور از منازعات سیاسی ، مدیر و مدبر دردآشنا ودر حد ممکن ارائه برنامه در راستای پیشرفت و توسعه با زمانبدی منطقی همراه با عقلانیت.
در انتخاب فرماندار بدون کمترین تردید نماینده ی شهرستان و تا حدودی امام جمعه ی محترم نقش ایفا می کنند پس شایسته است حضرات قبل از پذیرش و یا معرفی فردی بعنوان فرماندار رزومه  ی وی را انتشار و موضوع را با موثرین و دلسوزان جامعه به شور بگذارند. 


فراموش نکنیم با وجود مشکلات و معضلات موجود هرگونه بی تدبیری و نگاه منفعت طلبانه فردی ، گروهی وسیاسی خیانت و گناهی نابخشودنی خواهد بود.
نداشتن فرماندار و خالی بودن این جایگاه بهتر از آن است که به هر عنصر بی کفایتی رضایت دهیم. 
هوشیار باشیم هر انتخابی از ناحیه ی سلسله مراتب استانی بر پایه ی شایسته سالاری استوار نیست و تا کنون شاهد خیرخواهی نبوده ایم و از این پس هم نخواهیم بود. آنچه که تا کنون براین شهرستان تحمیل گردیده است با نگاه جناحی و گروهی بوده نه رعایت اصل شایسته سالاری.
 بعنوان یک شهروند  وعنصری مطلع مبنی بر ایفای نقش نماینده و امام جمعه در انتخاب وانتصاب فرماندار انتظار این است که برای هر عنصر ناکارآمد ی فرش قرمز نگسترانند
چرا که راه برون رفت از وضعیت نامطلوب موجود و تهدیدآمیز اقدام هوشمندانه و سپردن مدیریت شهرستان به یک مدیر توانمند بومی بی حاشیه می باشد.
بدون تعارف و شفاف عرض کنم خسارت ناشی از ناکارآمدی فرماندار آتی بر عهده دوسکاندار شاهرود نماینده ی محترم و امام جمعه ی معزز خواهد بود ولاغیر. پس عاجزانه تقاضا می شود نگاه شما برای روستای توسعه یافته ی شاهرود نگاه به عنصر ی با شاخص های یک فرماندار باشد نه فرمان بردار.[ پنجشنبه 28 شهریور 1398 ] [ 05:51 ب.ظ ] [ عباسعلی غلامی ]

درباره وبلاگ

بسم الله الرحمن الرحیم

ما گرفتار هوا و هوسیم *** همه خو کرده به دام و قفسیم

گر رخ دوست همان قبله بُوَد *** ما به دنبالِ وصال چه کسیم؟

این همه بند، که بر پا زده ایم *** ره نپوییم و به جایى نرسیم

وقتی که تصمیم به راه اندازی وبلاگ گرفتم، احساسم این بود که حرف هایی برای گفتن است. از تجربیات،فعالیت هایم، تفکراتم و دغدغه هایی که همیشه با من هستند، از وضع نابسامان شهرستانم (شاهرود)، از کم توجهی، عدم توسعه یافتگی، نابسامانی های موجود و بازی نگرفتن موثرین، دلسوزان، جوانان و شایسته سالاران خواهم نوشت.
اگر فرصتی شد و عمری باقی بود در خصوص علل و عوامل نابسامانی ها و چگونگی رفع آن سخن خواهم گفت.

امیدوارم دلسوزان جامعه ام، در راستا با اندیشیدن تدبیر درست مرا یاری کنند.
t
آمار سایت
 بازدیدهای امروز : نفر
  بازدیدهای دیروز : 227 نفر
  كل بازدیدها : نفر
  بازدید این ماه : نفر
  بازدید ماه قبل : نفر
  تعداد نویسندگان : عدد
  كل مطالب : عدد
  آخرین بروز رسانی :
http://adlafarin.com/oics/logo.gif


قالب بلاگفا

قالب وبلاگ

قالب وبلاگ

اخلاق اسلامی

قالب بلاگ اسکای

قالب پرشین بلاگ

download

وب نوشت های عباسعلی غلامی - فرماندار یا فرمان بردار !؟ - - وب نوشت های عباسعلی غلامیmeta http-equiv= وب نوشت های عباسعلی غلامی - فرماندار یا فرمان بردار !؟ - - وب نوشت های عباسعلی غلامیmeta name=a href=
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic